Žieminės striukės: gražios ir patogios!

Nepriklausomai nuo oro vyrai taip pat  nori kiekvieną dieną atrodyti labai gražiai. Tam puikus pasirinkimas yra tinkami lauko drabužiai, kuriuos dizaineriai šiuo metu kuria derindami puikų kainos bei kokybės santykį. Štai žieminės striukės vyrams dažniausiai atitinka tam tikras tendencijas, kurias išskiria dizaineriai ir tuo pačiu prie stiliaus derinamas funkcionalumas, kuris užtikrina, kad tiek labai šaltomis dienomis, tiek labai lietingomis bus malonu vaikščioti net ir lauke.

Ne veltui gajus posakis, kad nėra blogo oro, o yra tik bloga apranga. Jis yra visiškai teisingas ir tikslus. Taigi, gera apranga – būtina. O kokia žieminė striukė turi būti, kad atitiktų Jūsų poreikius?

Tinkamas dydis – kokybės garantija

Pirmiausia labai svarbu įsigyti savo dydžio lauko drabužį. Dizaineriai tikina, kad moterys dažniausiai renkasi per mažo dydžio striukes, kadangi taip tikisi, kad jos atrodys liekniau. Tuo tarpu vyrai dažniausiai renkasi per dideles striukes, kadangi galvoja, kad su tokiais drabužiais atrodys didesni ir gal raumeningesni. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas yra juokingas, kadangi žmogus tikrai neatrodys gražiai. Štai todėl labai svarbu geriau investuoti daugiau pinigų arba daugiau laiko paieškoms, tačiau dėvėti tokius drabužius, kurie Jums puikiai tinka savo dydžio prasme.

Madingos, bet ne visada stilingos

Žieminės striukės vyrams taip pat gali būti pasirenkamos ir pagal tai, kokios tuo metu mados egzistuoja. Tikrai neverta investuoti didelių pinigų į tokius drabužius, kurie Jums nėra arti širdies, tačiau kurie yra madingi. Jau geriau rinktis stilingus drabužius, dėvėti tokius, kurie Jums patinka. Paprasčiausiai jeigu net ir su madingu drabužiu nesujausite gerai kadangi atrodys, kad jis ne Jūsų – tokiu atveju dažniausiai ir neatrodysite stilingai.

Patogumas visada numeris vienas

Kadangi striukų pasirinkimas labai platus, gali atrodyti, kad riekės palyginti išties ypač daug kriterijų, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Bet kuriuo atveju bene daugiausia dėmesio reikia skirti tokiam lauko drabužiui, kuris Jums yra pats patogiausias. Jeigu perkate internetu, žinoma, pasimatuoti galimybės nebus, tačiau siūlome nepamiršti, kad juos įvertinus stiliaus niuansus bei medžiagą puikiai matyti, ar striukė Jums tiks. Juk kol vieni labai mielai dėvi net ir ir ypač ryškias striukes, pasitiki savimi ir jomis drąsiai žengia gatve, tuo tarpu kiti  žiemos metu dažniausiai renkasi labai tamsių audinių striukes, kadangi tik su tokiomis pavyksta gerai jaustis. O tai ir yra labai svarbiausia ieškant tinkamos striukės.

Atsiliepimai apie striukes

Lauko striukės gali būti pasirenkamos įvertinus ir kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padeda labai dažnai net palietus striukės pačiam nuspręsti, ar konkretus gaminys Jums tinka. Pavyzdžiui, labai dažnai kalbama apie skirtingus gamintojus. Kol vieni yra giriami, tuo tarpu kiti net ir peikiami, kadangi teigia, kad jų gaminiai yra labai geri, tačiau jie gali būti ne tokie geri, kaip kad apsakoma apie tai. Bet kuriuo atveju svarbiausia skaityti tuos atsiliepimus, kurie dažniausiai pateikiami internete, forumuose. Tokiu atveju didėja tikimybė, kad rasite tai, kas leis Jums pasipuošti, atrodyti puikiai, pasitikėti savimi.

Striukės pagal sezoną

Labai svarbu rinktis tokias striukes, kurios yra kurtos konkrečiam sezonui. Tokiu atveju žieminės striukės vyrams suteiks galimybe ne tik puikiai atrodyti vėsiuoju metų laiku, tačiau ir gerai jaustis, kadangi jos padeda išvengti drėgmės bei šalčio. Tai viskas, ko dažniausiai ir reikia vyrams, kad jaustųsi puikiai.