Užmegzkite naujas ir sėkmingas pažintis

Pazinciubiuras.lt

Jei ieškote antrosios pusės ir tai darote jau pakankamai ilgą laiko tarpą, turbūt kaskart imate jaustis vis beviltiškiau manydami, kad jums taip ir nebus lemta atrasti savo gyvenimo meilės. Tačiau nenusiminkite. Supraskite, kad su tokiomis situacijomis tenka susidurti daugeliui žmonių ir jie tikrai nelieka vieniši. Todėl viskas priklauso nuo jūsų nusiteikimo. Jei jūs nusiteiksite, kad neabejotinai atrasite jūsų lūkesčius ir skonį atitinkantį žmogų, su kuriuo norėsite praleisti savo gyvenimą, taip ir nutiks. Ir šiuo atveju toks nusiteikimas būna tiesiogiai susijęs su konkrečiais žmonių atliekamais veiksmais. Todėl jei jūs nesėdėsite vienoje vietoje ir imsitės iniciatyvos ieškodami savo antrosios pusės, jūsų dabartinė situacija neabejotinai pasikeis teigiama linkme. Kaip bebūtų, visuomet galima pateikti bent keletą naudingų patarimų, kuriuos nėra sudėtinga pritaikyti praktikoje.

  • Naudokitės internetu. Jei iki šiol naujas ir nesėkmingai pasibaigusias pažintis megzdavote tik realybėje, kodėl gi jums nevertėtų pasinaudoti internetu? Nors kai kurie žmonės laikosi nuomonės, kad bendravimas internetu yra bevertis ir neturintis jokios perspektyvos, vis dėlto toks požiūris yra daugiau nei klaidingas. Šiandien gyvename dvidešimt pirmame amžiuje, todėl jokiu būdu nereikėtų atsiriboti nuo šiuolaikinių technologijų, kurios padeda mums lengviau gyventi. Jei jūs pasinaudosite internetiniais SMS pažinčių portalais, pvz., PazinciuBiuras.lt, akimirksniu suprasite, kad tokių žmonių, kaip jūs, kurie ieško antrosios pusės, yra daugybė. Tai reiškia, kad jūs turite labai didelę perspektyvą surasti savo antrąją pusę. Todėl jei norite nebelikti vieniši, tokių internetinių tinklalapių pagalba galite labai lengvai ir greitai užmegzti naujas ir daug žadančias pažintis.
  • Nenuleiskite rankų vos po pirmosios nesėkmingos pažinties. Visiškai normalu, kad jūsų pirmoji pažintis gali būti nesėkminga. Dėl to tikrai nereikėtų sielotis ar pergyventi. Žmonių, kurie yra vieniši ir ieško savo antrosios pusės, yra daugybė, todėl jei yra ieškančių, yra ir atrandančių. Jei naudodamiesi SMS pažintimis jūs susidursite su keblumais bendraujant su vienu ar kitu jums iš pirmo žvilgsnio patikusiu žmogumi, nebijokite atsisveikinti ir ieškoti toliau. Jei niekuomet nenuleisite rankų, anksčiau ar vėliau pasieksite savo tikslą.
  • Bendraudami nemeluokite. Nemaža dalis žmonių megzdami naujas pažintis yra linkę meluoti apie vieną ar kitą dalyką. Tačiau kur kas geriau nesakyti tiesos ar nutylėti, nei pasakyti melą. Tokiu atveju, jei jūsų pažintis pakryps teigiama linkme ir viskas išsirutulios į rimtesnius ir daugiau žadančius santykius, jūs galite susidurti su labai nemalonia situacija, kuomet jūsų melas išaiškės ir jums teks raudonuoti, kartu patiriant labai didelę gėdą.
  • Būkite labiau atsipalaidavę. Jūs niekuomet negalėsite pasiekti norimo rezultato, jei bendraudami su jums patinkančiu žmogumi labai jaudinsitės ir būsite įsitempę. Jūsų jaudulį taip pat pastebės ir pašnekovas ar pašnekovė. Tai tikrai nepalengvins bendravimo. Be to, jei bendrausite jaudindamiesi, tuomet labai tikėtina, kad jums bus kur kas sudėtingiau tinkamai išreikšti savo jausmus ir tai, ką norite pasakyti.
  • Neleiskite neigiamoms emocijoms jus užvaldyti. Jei nepasiseka pirmą, antrą ir trečią kartą, nemaža dalis žmonių ima galvoti, kad jiems tikrai nepasiseks. Jei jie pasiduoda neigiamoms emocijoms, galiausiai susiduria su labai rimtomis problemomis, kadangi tokiu atveju įprastai yra užsisklendžiama savyje ir nebenorima stengtis judėti į priekį. Suprantama, kad jei nuleisite rankas, antrąją pusę surasti bus pernelyg sudėtinga. Todėl nedarykite tokios didelės klaidos ir jokiu būdu neleiskite, kad jums kylančios neigiamos emocijos paimtų viršų.