Tinkamiausios antakių formos veidui

Antakiai yra svarbus veido bruožas, nes jie suteikia veidui formą ir įrėmina veido bruožus – akis, nosį, skruostus, burną ir smakrą. Antakiai yra vienas iš nedaugelio veido bruožų, kuriuos galima formuoti ir taip pabrėžti veido grožį – antakių dažai padeda pabrėžti antakius.

Norint pasiekti labiausiai glostantį efektą, svarbu atsižvelgti ir į veido formą, ir į akių tipus. Tobula antakių forma glaudžiai susijusi su tikrąja veido forma. Pagrindinę antakių formą lemia ir veido kaulų struktūra. Toliau pateikiami antakių formų, kurios labiausiai tinka skirtingų formų veidams, aprašymai ir iliustracijos.

  • Ovalas – tobulai subalansuota veido forma
  • Apvalus – gerai užapvalinta pilna skruostų ir smakro sritis; veido ilgis palyginti trumpas
  • Pailgas – ilgesnis nei platus; veidas vienodo pločio per kaktą, žandikaulio liniją ir skruostikaulius
  • Kvadratinis – skruostų ir kaktos plotis panašus; žandikaulio linijos ir kaktos plotis taip pat vienodas
  • Širdis – pilnesnis ir platesnis ties kakta, siaurėjantis iki skruostų ir smailėjantis iki smailėjančio smakro
  • Deimantas – plačiausias ties skruostikauliais ir vienodai siauras ties kakta ir žandikaulio linija

Veido forma OVALAS

Ovalo formos veidas laikomas tobulai subalansuotu veidu, kurio viršutinė pusė atsveria apatinę. Ovaliam veidui būdinga tai, kad skruostikauliai yra šiek tiek platesni nei kakta ar žandikaulio linija. Jis taip pat atrodo šiek tiek platesnis ties skruostų linija ir šiek tiek siaurėja link smakro.

Tobula antakių forma ovaliam veidui

Ovalaus veido formai tinka beveik bet kokia antakių forma. Ovalus veidas yra ideali veido forma, o ovaliam veidui tinka bet kokia natūrali antakių forma. Ovalus veidas yra tobulas modelio rėmas.

Apvali veido forma

Apvalaus veido rėmelis pasižymi didele išlenkta kakta ir suapvalintu smakru, todėl veidas atrodo pilnas ir turi labai mažai kampų. Skruostikauliai neabejotinai platesni nei antakių kaulai ir žandikaulio linija. Matuojant apvalų veidą veido plotis ir vertikalus matavimas mažai skiriasi. Veidas yra beveik tiek pat platus, kiek ir ilgas.

Objektyvioji proporcija – sukurkite daugiau apibrėžtumo. Paglostykite savo apvalų rėmelį, sukurdami ovalo išvaizdą, kuri pakels veido bruožus ir pailgins veido formą, kad susidarytų lieknesnio veido įvaizdis.

Tobula antakių forma apvaliam veidui

Antakių liniją, kylančią į veidą, formuokite aukštai išlenkdami antakį ir palikdami mažą siaurėjančią dalį. Arkos vidurys turėtų išsikišti link antakio galo, o pabaiga turėtų būti trumpa. Aukšta išlenkta antakių forma atitrauks dėmesį nuo veido pločio.

Kvadratinė veido forma

Kvadratinio veido forma pasižymi plačia kaktos ir žandikaulio linija, o veido kampai paprastai būna aštresni. Skruostų ir kaktos plotis bus panašus. Jūsų žandikaulio linijos ir kaktos plotis taip pat gali būti panašus, todėl bendras stačiakampio formos veido vaizdas bus ilgesnis nei platus.

Objektyvi proporcija – sukurkite ilgio iliuziją. Sušvelninkite kampus, sukurdami iliuziją, kad ir kakta, ir žandikaulio linija atrodo siauresnės.

Tobula antakių forma kvadratiniam veidui

Stambūs antakiai geriausiai tinka kvadratinių rėmų veidui su stipria žandikaulio linija. Antakio viršūnė veiksmingiausia, kai ji yra tiksliai virš žandikaulio kvadrato. Tokia antakių forma subalansuos kvadratinę veido išvaizdą ir sušvelnins veido kontūrus.

Širdelės formos veidas yra pilnesnis ir platesnis ties kakta, siaurėjantis iki skruostų, o tada žemyn iki siauro ir smailėjančio smakro. Šios veido formos žandikaulio linija paprastai nėra ryški. Šio veido karkaso siauras smakras pereina į plačią kaktą, o skruostikauliai yra labai ryškūs.

Objektyvi proporcija – sukurkite siauresnės kaktos ir pilnesnės žandikaulio linijos iliuziją. Sumažinkite plotį ties kakta ir sukurkite platesnio, pilnesnio žandikaulio veido efektą.

Tobula antakių forma širdiniam veidui

Širdies formos veidui geriausiai tinka suapvalinti antakiai su švelnesnėmis viršūnėmis. Suapvalinta forma padeda pridėdama kreivių, kurios sušvelnina veidą, be to, pabrėžia gražią širdies formą.

Deimanto formos veidas yra širdies ir dramatiško ovalo formos veido kryžkelė. Jis plačiausias ties skruostikauliais ir vienodai siauras ties kaktos ir žandikaulio linija. Veidas yra labai kampuotas, su trumpa kakta ir plačiausias ties smilkiniais. Skruostikauliai akivaizdžiai platesni už kaktą ir žandikaulio liniją.

Objektyvi proporcija – sukurkite iliuziją, kad sumažintumėte skruostikaulio linijos plotį.

Puiki antakių forma deimantiniam veidui

Yra dvi tinkamos formos; suapvalinti antakiai sušvelnins kampuotą veidą arba išlaikys akcentą antakio lanko centre, kad subalansuotų veido plotį, arba smailėjantys antakiai padės susiaurinti išskirtinio deimantinio pločio veido plotį.

Antakių augimo skatinimas

Turint pilnesnius, storesnius ir sveikesnius antakius, antakių formavimo procesas tampa lengviau valdomas ir mažiau varginantis. Moterims, kurios turi bėdą dėl plonėjančių antakių, antakių nykimo ar pernelyg dažno antakių skutimo, „Talika Eyebrow Lipocils Conditional Gel“ gali padėti pasiekti storesnių sveikesnių antakių. Gelis paskatins antakių augimą, todėl jie taps storesni ir sveikesni. Moterims, norinčioms akimirksniu išgauti pilnesnių antakių efektą, „Talika Eyebrow Extender“ antakius padarys natūraliai storesnius; jūsų žvilgsnis bus giliai paryškintas. Talika Eyebrow Extender yra puiki alternatyva linijoms ir tatuiruotėms.