Tikram vyrui – tikra barzdaskutė

barzdaskuteProblema? papildomi rūpesčiai? o gal malonumas kas rytą veja eiti skustis barzdą? Šiuo metu vyrų mados diktuoja tiek švariai nuskustą barzdą, tiek paliktą ir gražiai pasirūpintą barzdelę, turinčią kokią nors dailią formą. Daugelis mano, kad augintis barzdą yra taip paprasta, tiesiog nebelieti skustuvo, padedi į šoną barzdaskute ir lauki kol barzda pradės želti. Deja, imsite pastebėti, kad barzda ne visuomet auga tolygiai, o išsipešioję barzdos šereliai neatrodo dailiai, taigi, nors ir nusprendžiate auginti barzdą natūraliai, jums vis tiek prireiks pagalbos ja pasirūpinti. Kitu atveju atrodysite tikrai ne taip, kaip, kad buvote įsivaizdavę.

Barzdaskute naudotis labai paprasta ir patogu. Įsigijus barzdos skutimosi mašinėlę, sutaupysite laiko, vietos ir pinigų. Jums nereikės sukti galvos, kaip pasirūpinti savo barzda gamtoje, ar kaip greitai nusiskusti iš ryto, tam, kad nepavėluotumėte į darbą. Nereikės ir papildomų priemonių, skutimosi putų, losjono. Viskas ko jums reikia yra viena vienintelė barzdaskutė, kuri palengvins jūsų rytą ir gerai pasitarnaus jums išvykoje.

Barzdaskutę išsirinkti nėra sudėtinga jei žinote, ko norite. Dažniausias pasirinkimas yra tarp to ar norite sauso ar drėgno skutimo ir kokio tipo barzdaskutė jums priimtiniausia, su tinkleliu ar rotacinė. paprastai sauso skutimosi barzdaskutė yra patogesnis variantas keliaujantiems, kur nėra tinkamų sąlygų atsidurti vonioje, kur būtų skutimosi putų ir viso kito, tačiau jų priežiūra šiek tiek sudėtingesnė, nes barzdaskutės skirtos drėgnam skutimuisi yra ir nuplaunamos tiesiog po tekančiu vandeniu. Jei turite jautrią odą, patartina įsigyti barzdaskutę su tinkleliu, jos yra labiau skirtos būtent tokio tipo odai, tačiau šiuo metu yra itin populiaru įsigyti rotacines, jos tiesiog yra šiuolaikiškesnės ir madingos. Tiesa, savo darbą atlieka irgi nepriekaištingai.

Svarbiausia yra žinoti koks jūsų odos tipas ir už kokią kainą galite įsigyti barzdaskutę, visą kitą už jus atliks konsultantai, kurie patars jums ir pasiūlys geriausią variantą skirtą būtent jūsų odos tipui.  Gera ir kokybiška barzdaskutė privalo būti kiekvieno tikro vyro namuose.

Parašykite komentarą