Stebinantis vyriškos piniginės turinys

Vyriškos piniginės siejasi su prabanga, elegancija. Tarp kylančių konotacijų minėtinas ir patogumas. Kiekvienas vyras nori, kad piniginė būtų visapusiškai gera. Smagu ir kainą atrasti patrauklią. Šioje srityje gausu įvairių niuansų, tačiau bene labiausiai intriguoja, koks gi turinys viduje slepiasi…

Žodį „piniginė“ tiriant morfologiškai, akivaizdus giminingumas su daiktavardžiu „pinigai“. Tad atrodo logiška – viename skyrelyje sudėti banknotai, kitame laikomos monetos. Viskas savo vietose, diskusiją galima baigti. Tačiau… Panagrinėję savosios piniginės turinį pastebėtumėte įdomų dalyką – pinigai sudaro mažąją dalį viso turto.

Jeigu vairuojate, su savimi tikriausiai nešiojatės mašinos dokumentus. Ir būtent dėl jų pirkote didesnę piniginę. O kiek esate sutalpinę kortelių? Banko kortelė, nuolaidų kortelės (kokios šešios), vienas kitas parduotuvės čekis, pora vizitinių kortelių, gal dar mylimo žmogaus nuotrauka… O kur dar asmens tapatybės kortelė… Jei studijuojate, piniginėje neabejotinai turite ir studento pažymėjimą. Visko nemažai, ar ne?

vyriskos piniginesVisa tai atitinka straipsnio pavadinimą – vyriškos piniginės turinys išties nustebina. Juk pats daikto pavadinimas suponuoja apie grynuosius. Suponuoja apie tai, kad atidarę vieną ar kitą skyrių turėtume rasti keletą banknotų bei monetų. Kurgi tie 20 eurų? Kur spalvinga 100 eurų kupiūra? Kodėl monetų skyriuje vos keli raudoni centai ir vienas metalinis euras? Ogi todėl, kad turima ir banko kortelė, leidžianti kada panorėjus pasiimti pinigų iš bankomato. Įmanoma atsiskaityti tiesiog pačia kortele (jei parduotuvėje, kurioje apsilankėte, yra tokia galimybė).

Kiti piniginėje randami daiktai nemažai pasako apie savininką. Asmens tapatybės kortelė suteikia žinių ne tik apie vardą, pavardę, bet ir apie gimimo metus. Jei atrandamas minėtasis LSP, tampa aiški studijavimo vieta. O paėmus į rankas automobilio dokumentus sužinoma markė, modelis, kuro tipas ir kitos ypatybės. Taigi, vyrišką piniginę galime laikyti vieta ne tik pinigams. Čia įsidedame gerokai daugiau daiktų, be kurių šiuolaikinis gyvenimas neįsivaizduojamas.

Vyriškos piniginės itin reikšmingos. Tokia išvada formuojasi pasidomėjus turiniu. Todėl norisi palinkėti, kad kiekvienas vyras įsigytų tokią piniginę, kuri maksimaliai patenkintų poreikius ir leistų susidėti ne tik grynuosius, bet ir visą kitą „amuniciją“.

Parašykite komentarą