Sony Xperia X kaina: ką šį kartą suteiks gamintojas

sony xperia zSony telefonai jau daugelį metų džiugina vartotojus. Kiekvienais metais išleidžiami vis naujesni Sony telefonai pristato mums aukštesnes specifikacijas, geresnius procesorius bei raiškesnius ekranus. Tačiau dar svarbiau yra tai, jog visa tai suteikiama už gerokai patrauklesnę kainą, nei pavyzdžiui pasirinkus gerai žinomus Apple ar Samsung produktus. Vienas laukiamiausių šių metų mobiliųjų – Xperia X modelio Sony telefonai. Deja, bet šiandien tiksli Sony Xperia X kaina vis dar nėra žinoma. Įrenginys buvo paskelbtas šių metų vasario mėnesį, o tikslios dienos, kuomet produktas išvys rinką vis dar nežinome. Vieninteliai faktai kuriuos galime teigti – Sony Xperia X kaina nebus „kosminė“. Taip pat žinome ir būsimus produkto techninius parametrus. Kaip tik todėl šiame straipsnyje aptarsime, ką gausite sumokėję už telefoną.

Sony Xperia X kaina už pažangiausią kamerą

Pirmas išskirtinis bruožas – kamera. Šie Sony telefonai tikrai suteiks galimybę fotografuoti daug greičiau. Padidintas jautrumas, atsako laikas bei išmanaus fokusavimo technologijos leis Jums net sudėtingiausiomis sąlygomis užfiksuoti išskirtinius kadrus. Taip pat integruota ir visiškai nauja technologija, padedanti sekti judesius. Jos dėka galėsite be jokio vargo pasirinkti objektą, kurį norite sekti ir kamera automatiškai sufokusuos į tą pasirinktą objektą, bei seks jį judinant kamerą ar judant pačiam objektui. Taip pat įdiegta dar viena nauja technologija, padedanti pašalinti bet kokias susiliejusio vaizdo problemas.

Sony Xperia X kaina yra mažesnė nei profesionalaus fotoaparato, tačiau būtent tai ir gausite ją sumokėję: 23 megapikselių kamera neapsiriboja aukščiau išvardintomis funkcijomis. Svarbu paminėti, kad ši yra itin greita: esant Snandby rėžimui, iki šviežiai užfiksuotos nuotraukos užtruksite vos 0,6 sekundės. Tai toks mažas laiko tarpas jog net nepastebėsite kaip greitai užfiksuosite visiškai naują kadrą. Taip pat stulbina ir asmenukėms skirtos kameros kokybė. 13 megapikselių bei galimybė daryti asmenukes esant prastam apšvietimui. Tai tikrai retos savybės, tačiau šie Sony telefonai sugeba tai „išspausti“.

Išskirtinis akumuliatorius

Baterija – vienas svarbiausių kriterijų renkantis kurį įrenginį įsigyti. Tačiau jei viskas ką matote yra miliamperų kiekis – labai daug prarandate. Deja, šis kriterijus – tai dar ne viskas, nes net ir didžiausios talpos bateriją turintys telefonai gali išsikrauti greitai, jei energijos sąnaudos nėra optimizuotos. Naujieji Sony telefonai suteiks Jums 2620 mAh talpos bateriją bei išmaniąją baterijos valdymo technologiją. Jos dėka optimizuojamos elektros sąnaudos, todėl šis lengvas akumuliatorius „laiko“ gerokai ilgiau: gyvavimo trukmė prilygsta naujausiems išmaniesiems telefonams, o kai kuriuos net gi pranoksta. Kiekvienas krovimas aprūpins įrenginį, o pilnai įkrautas jis išlaikys net iki dviejų dienų.

Nors Sony Xperia X kaina nėra aukšta, sumokėję ją gausite gerokai ilgaamžiškesnę bateriją. Daugumos įrenginių akumuliatoriai pradeda pastebimai  prastėti vos po poros mėnesių naudojimo. Tačiau šie naujieji Sony telefonai turi itin ilgaamžį akumuliatorių, kuris nesuprastėja net po šimtų krovimų!

Parašykite komentarą