Įvairios siuntos po pasaulį „migruoja“ didžiuliais kiekiais. Pavyzdžiui, iš Lietuvos labai dideli siuntų srautai keliauja į Angliją, Airiją, Vokietiją, Norvegiją, nes šiose šalyse daugiausia įsikūrusių lietuvių, kuriems namiškiai ir draugai iš Lietuvos siunčia siuntinius. Dažniausia tai būna maisto produktai arba dovanos šventiniais laikotarpiais. Siuntiniai į Airiją keliauja kas kelias dienas.
Kodėl tiek daug lietuvių gyvena, pavyzdžiui, Airijoje? Didelė dalis ten emigravusių yra studentai, kurie siekia tarptautinių mokslų ir galbūt sieja savo gyvenimą su ta šalimi. Kita dalis – dirbantieji, išvykę ieškoti geresnių gyvenimo sąlygų ir atlyginimo, kuris padėtų gyventi oriai bei išlaikyti savo šeimą, likusią Lietuvoje.
Ką mes žinome apie Airiją? Didelę dalį ekonomikos sektoriaus čia užima pramonė, tad nenuostabu, kad daug emigrantų dirba įvairiuose fabrikuose Airijoje. Airijoje nelabai patiks tiems, kurie mėgsta lepintis saule ir šiluma, kadangi čia nuolat drėgna. Nors klimatas švelnus, bet drėgmė daro savo. Kita vertus, Airijoje ištisus metus žaliuoja augalai, o didžiulėse ganyklose visada pamatysite galvijų bandas. Tai vienas populiariausių šios šalies peizažų, žinoma, išskyrus didmiesčius. Kai kuriose Airijos dalyse lyja daugiau kaip 270 dienų per metus, todėl botai, skėtis ir lietpaltis būtini vykstant į Airiją.
Taigi, siuntiniai į Airiją keliauja dideliais srautais. Bet siuntėjas turi žinoti, kad jis yra atsakingas už tinkamą siuntos supakavimą. Siuntinius pakuokite į specialius tam skirtus vokus ar dėžes. Jei siunčiate kelis daiktus, kiekvieną jų kruopščiai suvyniokite į specialią medžiagą. Dėžes ir vokus naudokite tik naujus. Juos labai gerai užklijuokite lipnia juosta. Ten, kur susijungia dėžės atvartai, klijuokite juostą 3 sluoksniais. Siuntinių vežėjas neprisiima atsakomybės, jei siunta buvo sugadinta dėl to, kad netinkamai supakuota.