Prezervatyvai yra nepamainomos apsisaugojimo priemonės

Prezervatyvai

Vos tik atsirado kontraceptikai, didelė dalis žmonių akimirksniu į lentyną padėjo prezervatyvus. Tačiau ar toks sprendimas buvo teisingas? Suprantama, kad tikrai ne. Kontraceptikai ir prezervatyvai yra visiškai skirtingos apsisaugojimo priemonės. Ir nors pats tikslas yra toks pats – „apsaugoti“, jis negali būti sutapatinamas. Įdomu, kodėl? Viskas yra labai paprasta. Kontraceptikai skirti apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Tuo tarpu prezervatyvai yra kur kas universalesni, kadangi jie taip pat saugo ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų. Kaip bebūtų gaila, tačiau nemaža dalis vyrų apie tai pamiršta, teigdami, kad jie neaukos savo malonumo naudodami prezervatyvus. Be abejo, toks teiginys taipogi yra neteisingas, kadangi tinkamai pasirinkti prezervatyvai ne tik nesumažina malonumo, tačiau jį taip pat ir padidina, o tai reiškia, kad atsiranda ir trečiasis svarbus prezervatyvų privalumas – didesnio malonumo suteikimas.

Tuo tarpu, jei esate moteris ir jūsų vyras vadovaujasi labai klaidingu požiūriu, kad esant kontraceptikams nebėra jokios būtinybės naudoti prezervatyvus, pats metas jam pravesti trumpą, bet labai aiškią lytinio švietimo pamokėlę. Būtina suprasti, kad lytiniu keliu plintančios ligos yra labai didelė ir opi problema. Nemanykite, kad šiomis ligomis galima užsikrėsti tik tuomet, kai keliaujama į šoną. Anaiptol. Tiesą sakant, tokiomis ligomis galima užsikrėsti net ir pačiose neįprasčiausiose vietose (o viena iš populiariausių yra viešasis tualetas). Todėl jei jums svarbi judviejų sveikata, elkitės sąmoningai ir išmintingai – lytinio akto metu nepamirškite naudoti prezervatyvus.

O jei iki šiol naudoti prezervatyvai sumažindavo jūsų jaučiamus pojūčius, pats metas pasidairyti po specializuotas prezervatyvų parduotuves (pvz., https://www.prezervatyvai.net/). Jose siūlomas labai platus skirtingų prezervatyvų pasirinkimas padės jums lengviau pasirinkti tai, kas atitiks jūsų lūkesčius. Kaip žinia, prezervatyvai yra siūlomi skirtingų dydžių, skonių, formų, spalvų ir tekstūros. Kiekvienas vartotojas gali įsigyti prezervatyvus, kurie nekels jokių alerginių reakcijų ir padės jaustis saugiems bei užtikrins dar aštresnius bei malonesnius pojūčius lytinio akto metu. Taigi, dabar belieka nepamiršti šių naudingų ir praktiškų patarimų bei pasistengti juos įgyvendinti praktikoje.