Paskolos įsiskolinusiems – priežastis atsirasti naujiems rinkos žaidėjams

paskolos isiskolinusiemsLietuvoje itin sparčiai plečiasi finansų rinka. Nors jau buvo kalbėta, kad vartojimo kredito teikėjų skaičiaus augimas stabilizuosis, jis vis tiek auga – atsiranda vis naujų kredito tekėjų. Ypač paskolos įsiskolinusiems tapo vienu iš pagrindų, kuriuo remiasi nauji rinkos žaidėjai. Jie tiesiog perima klientus iš senesnių kredito teikėjų, o mainais klientai gauna galimybę sumažinti mėnesines kreditų įmokas, nes vis dėlto – nauji žaidėjai rinkoje bando įsitvirtinti ne vien tik pažadais, jie siūlo labai mažas palūkanas. Mažos palūkanos leidžia kaip reikiant pataisyti padėtį tiems, kurie kas mėnesį atseikėja nemažą dalį atlyginimo būtent kredito įmokų padengimui.

Geriausia tai, kad nauji kredito teikėjai atneša nemažai naudos klientams – atsiranda didesnė konkurencija, dėl kurios senbuviai turi koreguoti savo paskolų įkainius. Tai lemia ir senesnių kredito bendrovių palūkanų smukimą. Dabar tik ir kalbama kuomet ateis laikai kai vartojimo kreditus teikiančios įmonės pradės siūlyti tokias sumas ir tokias palūkanas, kurias dabar siūlo bankai. Palūkanų mažėjimas yra neišvengiamas – jei ne dėl konkurencijos, tai tikėtina, kad dėl būsimų įstatymų pataisų, kurios kasmet atnaujinamos naujais reikalavimais.

Pakutinės pataisos vėlgi įpareigojo kredito bendroves leisti palūkanas. Tokiais būdais bandoma atsikratyti trumpalaikių paskolų, kurios daro didžiausią žalą. Jos yra pačios brangiausios ir pastebima, kad dėl jų kai kurie asmenys ir įklimpsta į skolas. Trumpai tariant, smulkūs ir trumpo termino kreditai sunkiai grąžinami dėl to, kad kredito bendrovės taiko pratęsimo mokesčius. Pratęsimo mokesčiai yra labai dideli, o svarbiausia – jie nesumažina įsipareigojimų sumos, tiesiog atkeliama data, kuomet klientas turi sumokėti įmoką.

Paskolos įsiskolinusiems asmenims dažniausiai sukelia problemų buityje ar ateityje perkant naujas prekes ar paslaugas lizingo būdu. Paprasčiausiai, turint daug įsiskolinimų, pasiekiama ta riba kur kreditorių rankos tampa surištos ir jie jau nebegali skolinti pinigų. Internetu paskolos visada yra išduodamos su nemažomis palūkanomis, tačiau norintiems palankių sąlygų, visada siūloma skirti laiko kreditorių atsirinkimui – ne visi jie taip stipriai lupikauja, yra tokių, kurie prašo ir nedidelių palūkanų imant ilgalaikes ar trumpalaikes paskolas.

Parašykite komentarą