Palapinių nuoma vestuvėms

palapines ir paviljonai

Prieš vestuves dauguma jaunų porų nerimauja koks gi bus oras jų šventės dieną? Ir svarbiausia ar nepradės lyti, o tai būtų nemenka bėda jeigu vestuvėse dalyvauja daug svečių. Todėl visuomet reikia pasiruošti blogiausiai situacijai. Palapiniu nuoma vestuvėms šiuo metu vis populiarėja. Pirkti palapines dėl vienos šventės žinoma neapsimoka, todėl tad palapinių ar paviljonų nuoma labai gera išeitis visiems jaunavedžiams.

Palapinių rūšių yra net keletas ir išsirinkti nėra taip paprasta kaip gali atrodyti iš pradžių. Ankčiau populiariausios palapinės vestuvėms būdavo su centriniu stulpu viduryje, o štai dabar vis populairėja ir kitokių konstrukcijų palapinės. Palapinių dizaineriai šiuo metu kuria vis papildomų funkcijų palapinėms, kad jos būtų kuo gražesnės ir modernesnės. Pristatomi papildomi įėjimai į palapines, netgi vidiniai takai priderinami prie palapinių. Per vestuves tai išties naudingas dalykas.

Palapinių konstrukcijos dabar ant tiek patobulėjo, kad galima primontuoti prie jų praktiškai neribotą skaičių taip vadinamų kambarių. Ar tai būtų atskiro zona rūkantiems, ar kažkoks prieangis prieš įeinant i didžiają palapinę. Kiti sugalvoja įsirengti nedidelius kambarėlius su mini sofom ar foteliais, kur būtų galima prisėsti pailsėti. Jeigu vestuves planuojamos lauke, tuomet galima įrengti atskirą kambarį palapinėje, kurioje būtų valgomas tortas.

Yra palapinių ne kupolo formos. Tuo atveju palapinė susideda iš centrinio stulpo ir rėmų. Pagrindinis privalumas tokiu palapinių tai, kad lubos yra daug aukščiau negu standartinių palapinių.

Palapinės gali būtų maskuojamos. Šiuo metu palapinės gaminamos iš įvairių medžiagų, tvirtesnių ar minkštesnių, esama visokių. Dauguma jaunavedžių per vestuves sugalvoja palapinėse sumontuoti nedidelius langus, kurie iš tikrūjų prideda gražų estetinį vaizdą. Jeigu palapinės lubos yra aukštos, tai dar geriau, tokios palapinės vestuvėms suteikia neišdildomą įspūdį. Papuošti palapinės vidų ne ką mažiau svarbu negu puošti išorę. Palapinės vidus galima sakyti netgi svarbiau negu išorė, juk didžiają laiko dalį visi svečiai bus būtent palapinės viduje.

Palapinių viduje grindis taip pat reikėtų rinktis labai atsakingai. Jeigu nežadate įrengti palapinės viduje jokių grindų, tuomet gali nutikti nemalonių siurprizų šventės metu, jeigu žemė bus šlapia, tai kasnors gali paslysti ir susižeisti, o to turbūt niekas nenorėtų per savo vestuves. Prekyboje esama net specialaus parketo kuris skirtas montuoti ant žolės ir yra butent tam ir skirtas.

Nepamirškite, kad norint sumontuoti palapinę kur nors viešoje vietoje, turite gauti specialų leidimą. Dauguma savivaldybių to reikalauja ir jeigu nepasirūpinsite tuo iš anksto, galite turėti problemų per savo vestuves.

Parašykite komentarą