Mūsų pirmoji patirtis su architektu

architektai vilniujeDaugelis jau vaikystėje pradeda svajoti apie nuosavus namus, kuriuose galės kūrenti šeimos židinį. Kuomet galimybės leidžia pradėti tokius statyti – iškyla daug klausimu. Gerai, kai šiuo metu į juos visus gali atsakyti profesionalai, kurių patirtis padeda atrasti ne tik ekonomiškiausius, tačiau ir praktiškiausius patarimus. Mūsų pirmoji patirtis su architektu buvo labai teigiama. Šiandien galime džiaugtis nuostabiais namais. Ir viskas tik dėl Universalaus meistro, kuris išgirdo, ko mes norime ir patenkino kiekvieną smulkmeną. Jeigu ir Jums tai aktualu – daugiau informacijos rasite čia.

Nors Profesionalus meistras įgyvendino labai daug mano norų, tačiau išskirčiau kelis, kurie man buvo ypač svarbūs.

  1. Pirmiausia, tai turėjome labai griežtą biudžetą, kurio reikėjo laikytis. Projektuojant namus, taip jau pasitaiko, kad išlenda vis daugiau smulkmenų, kurias norisi įgyvendinti ir todėl kyla investicijos, kurios bus skirtos namams kurti. Šiuo atveju profesionalai atsižvelgė į mūsų galimybes ir suprojektavo tokius namus, kurie telpa mūsų kišenėje.
  2. Antrasis didelis pliusas yra tai, kad kiekviena smulkmena buvo įgyvendinta ir į kiekvieną kritikos krislelį buvo atsižvelgta. Žinau, jos esu labai priekabus ir kartais galiu norėti to, kas yra sunkiai įgyvendinama. Šiuo atveju džiaugiuosi, kad mano norai buvo arba 100 procentų įgyvendinti arba pasiekti maksimaliai tiek, kiek tik leidžia galimybės.
  3. Man buvo labai svarbus laikas, kadangi ilgus metu taupiau būstui ir kai atsirado galimybė jame gyventi – norėjau, kad viskas vyktų kuo skubiau. Žinoma, skubumas dažnai sukelia daugiau problemų, tačiau šiuo atveju jų neiškilo, o viskas darbas buvo suprojektuotas laiku. O ir kaip minėjau – pagal mano poreikius.
  4. Galiausiai, pati paslaugų kaina, kuri buvo mažesnė nei buvau nusprendęs sumokėti. Džiaugiuosi, kad Profesionalus meistras taip puikiai geba apibrėžti ir suderinti kainos bei kokybės santykį.

Jau gyvenu savo svajonių namuose. Linkiu, kad visi įgyvendintų savo norus ir jeigu patiems nepavyksta to padaryti – tokiu atveju pasikviečia į pagalbą profesionalus.

Parašykite komentarą