Pamenate, kaip rūbinės atrodo filme? Tvarkingai išdėlioti marškiniai ir megztiniai lentynose, palaidinės ir suknelės ant pakabų, batai batų lentynose, visokie daiktai ir smulkmenos krepšeliuose, aksesuarai taip pat yra po ranka, ir viskas surūšiuota pagal spalvas ir metų laikus … Ir didelis veidrodis. Gražu, patogu, o svarbiausia – praktiška.
Taigi, kai nuspręsite įrengti savo drabužinę, pradėkite nuo plano.
Planas padės įsivaizduoti modulinės spintos erdvę iš visų pusių ir apskaičiuoti kaip viską patogiai susidėlioti.
Svarbiausi faktoriai:
- Konstrukcijos tipas – kur yra jūsų persirengimo kambarys ir kaip jis atrodys.
- Sandėliavimo sistemos medžiaga yra medžio drožlių plokštės, aliuminis, o gal
šių medžiagų derinys.
- Užpildymo elementai – kiek stalčių, lentynų ir kitų detalių reikia
- Zonavimas – kaip viską sutvarkyti, kad būtų patogu.
Taigi, spintoje gali būti stalčiai, kabyklos, dėžės, lentynos, leidžiančios laikyti viršutinius drabužius, batus ir netgi namų apyvokos reikmenis.
Rūbus reiktų rūšiuoti pagal dydžius, ypač jei didžiąją dalį savo daiktų laikote lentynose ir ant pakabų. Turite žinoti pagrindinių drabužių spintos užimamą plotį. Įmontuojamų spintų gylis svyruoja nuo 35 cm iki 60 cm.
Daugumai drabužių, įskaitant marškinius, palaidines, švarkus ir paltus, reikalingos 60 cm gylio lentynos. Mažesnėje erdvėje ne visada gali tilpti jūsų drabužiai, o tai reiškia, kad marškinių ir palaidinių rankovės nuolat lies duris.
Turėtumėte įsitikinti, kad batams skirtos lentynos ir skyriai yra pakankamai erdvūs, kad būtų galima laikyti skirtingų sezonų batus. Spintelėje turėtų būti pakankamai vietos visiems jūsų kasdieniams batams laikyti: vidutiniškai viena pora užima plotą kurių plotis nuo 17 iki 30 cm.
Nepamirškite apie aksesuarus. Nei vieno šiuolaikinio žmogaus spinta neapsieina be aksesuarų. Tai gali būti krepšiai, papuošalai, kaklaraiščiai ar diržai.