Liemenėlių privalumai arba trūkumai

Šiomis dienomis moterims pasipuošti ir atrodyti labai gražiai yra tiesiog nepaprastai lengva. Įvairių drabužių ir apatinio trikotažo pasirinkimas yra toks didelis, kad dėl to kartais tenka gerai pasukti galvą, jog apsispręsti ką vilkėti. Apatinis trikotažas ir liemenėlės yra tai, ką kiekviena mergina dėvi ir kas kartą galvoja kaip išsirinkti geriausią ir patogiausią variantą. Greičiausiai moterys ne kartą yra girdėjusios, jog liemenėles nėra labai sveika nešioti visa dieną. Todėl vakare ir dažnu atveju prieš miegą, moterys jas nusiima ir miega be jų. Kokie liemenėlių privalumai ir kokie trūkumai, šiame straipsnyje ir sužinosite.

Pakeliančios arba kitaip, push-up liemenėlės yra vienos populiariausių pasaulyje. Šios liemenėles buvo sukurtos taip, kad pakeltų krutinę ir suteiktų jai gražesnę formą. Skirtingos liemenėlės padeda išspręsti skirtingų sudėjimų moterų problemas. Todėl reikėtų atidžiai rinktis liemenėlės tipą, norint suteikti savo krūtinei grožio ir formą, nes galima per klaidą ir neišgauti norimo rezultato. Push-up liemenėlės padeda prilaikyti krūtinę, todėl moterims su didesnėmis krūtinėmis nekils jokių bėdų. Ruošiantis vakarėliui ar renginiui ne tik pakeliančios, bet ir silikoninės liemenėlės puikiai tiks. Jas galima dėvėti tada, kai drabužiai yra labai atviri ir yra didelė iškirptė priekyje arba nugaroje. Silikoninių liemenėlių pasirinkimas labai platus, o užsidėjimas labai paprastas ir greitas. Be to, jos puikiai laikosi ir nebus pastebimos, o ir kainos nesikandžioja. Tačiau, kaip bebūtų jų tarnavimo trukmė yra ganėtinai trumpa, o jas nešioti ne visoms moterims gali būti labai malonu, dėl medžiagos (silikonas)  kuri traukia šaltį. Dar vienas mažytis trūkumas, tai, kad paprastos liemenėlės prilaiko kiek geriau nei silikoninės. Grįžtant prie push-up liemenukų, galima būtų taip pat išskirti keletą neigiamų aspektų. Pirmiausiai šios liemenėlės gali sukelti kaklo ir pečių skausmus. Jeigu taip nutinka, reiškiasi Jūs dėvite netinkamo dydžio liemenėlę. Dėvint liemenuką visa parą stipriai padidėja rizika susirgti krūties vėžiu. Todėl yra rekomenduojama, kuo mažiau ją dėvėti. Ypatingai patariama miego metu liemenėlę pamiršti ir nesegėti visai.

Štai kelios paprastos taisyklės padėsiančios išvengti įvairių problemų ir pagelbėsiančios kasdienį nešiojimą: Įsigykite idealaus dydžio liemenuką, kuris puikiai tiks ir patiks. Su juo turite jaustis patogiai ir gerai. Nepamirškite, jog tam tikros liemenėlių rūšys atlieką tam tikrą paskirtį ir ilgam nešiojimui gali būti nekomfortiškos. Mielosios išsirinkite gražiausius liemenukus ir atrodykite nustabiai!