Lėktuvų bilietai: kada užsisakyti geriausia?

Dažnai mūsų svajonės apie egzotiškas ir tolimas šalis lieka neįgyvendintos dėl tūkstančiais kainuojančių lėktuvo bilietų. Vis dėlto, yra dalis žmonių, kurie per daugelį metų suvokia, kaip veikia pigių skrydžių bendrovių sistema ir pasaulį apkeliauja be didelių rūpesčių. Jei išvydus, kiek kainuoja lėktuvų bilietai, norisi nusigraužti nagus, neskubėkite pulti į neviltį. Pasinaudokite keletu bilietų medžioklės gudrybių ir jau artimiausiu metu galėsite mėgautis ilgai lauktomis atostogomis. 

lektuvu bilietai

Pasiruoškite analizei

Jei esate pasiryžę viskam, kad turimų lėšų pakaktų suplanuoti nepamirštamą kelionę, supraskite, jog tai reikalaus ne tik noro, bet ir pastangų. Turite sekti visas įmanomas pigių skrydžių bendroves bei kelionių agentūras ir iš jų atsirinkti pačias patikimiausias. Todėl skaitykite atsiliepimus, tarp pažįstamų ieškokite žmonių, kurie jau yra naudojęsi jomis ir susisteminkite informaciją. Jei jus šiuo metu domina ne viena šalis, pagal tai, kokie lėktuvų bilietai siūlomi įvairiose bendrovėse, jas išskirstykite punktais. Prie kiekvienos įmonės pridėkite po nuorodą į jų internetinį puslapį ir pasiruoškite, nes juos tikrinti turėsite kaip įmanoma dažniau. Lėktuvų bilietai ir jų kainos kinta kiekvieną minutę, todėl jei šiandieninė kaina jus gąsdina, tai nereiškia, kad rytoj ji bus tokia pati. Tik nuoseklus stebėjimas ir užsispyrimas padės galų gale pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Naujienlaiškiai ir akcijos

Kad ir kaip nemėgtumėte brukalo, kurį gaunate į el. paštą, privalote užsisakyti visų skrydžių bendrovių naujienlaiškius. Į juos neretai ateina informacija apie vykdomas akcijas, trunkančias vos keletą valandų, kurių paprastai galite nė nepastebėti. Jei nenorite, kad į jūsų asmeninį paštą keliautų didžiulis srautas laiškų, galite susikurti tik kelionėms skirtą pašto dėžutę, kurioje seksite, ar neatsirado pigesni lėktuvo bilietai į pageidaujamą šalį. Patartina laiškus tikrinti bent kas keletą valandų: taip būsite tikri, jog nepraleisite tikrai puikios galimybės keliauti už prieinamą kainą.

Paskutinės minutės bilietai

Jei jūsų gyvenimo būdas nėra griežtai sustyguotas, išmėginkite galimybę įsigyti paskutinės minutės bilietus. Kai oro linijų bendrovės pastebi, kad lėktuvai į tam tikras kryptis nėra užpildyti, užuot išlaikiusios šias vietas tuščias, pasirūpina, kad lėktuvų bilietai būtų išparduoti už mažesnę kainą. Taip laimi abi pusės: kelionių organizatoriai bei skrydžių bendrovės nelieka tuščiomis, o keleiviams suteikiama proga aplankyti tolimus pasaulio kraštus.

Parašykite komentarą