Kuo naudingi veido serumai?

Serumas – koncentruotas produktas, jame esančios didelės koncentracijos veikliosios sudedamosios dalys drėkina, atgaivina, stangrina riebalinių liaukų veiklą. Serumai naudojami kartu su kitais kosmetikos preparatais, veido odai jis naudingas tuom, kad jo sudėtyje yra daugiau biologiškai aktyvių medžiagų negu kremuose, šios medžiagos skatina odos pralaidumą, stangrina odą ir optimizuoja riebalinių liaukų veiklą. Serumas yra drėkinimo priemonė, lengvai prasiskverbianti į giliuosius odos sluoksnius, greitai susigeria, sustiprina ir papildo kremo  veiksmus ir poveikį odai.

Kokie būna serumai?

Serumai būna ivairūs: su liftipgo poveikiu, atgaivinantys, atjauninantys, drėkinantys, raminantys, maitinantys, mažinantys uždegimą. Serumas taikomas pagal skirtingą odos tipą, pvz.,turint sausą veido odą, reiktų rinktis produktą, kuris savo sudėtyje turėtų kalogeno, elastino, grūdų ekstrakto, mažinant uždegimą- pantenolio ir hamamelio, kraujo apytakai suaktyvinti- kaštono ekstrakto. Serumai dažniausiai būna skirti atskirų sričių odos priežiūrai: veido, kaklo, akių vokams, krūtinės.

Kaip naudojamas serumas?

Serumas naudojamas mažesnėmis dozėmis negu  kremas, jo užtenka vos kelių lašų, kartu reikia  naudoti ir kremą. Serumas lengvai skverbiasi per odą, sudaro malonų pojūtį ant odos, o po to tepamas kremas, jis sudaro apsauginį sluoksnį, kuris ir saugo odą nuo sausumo pojūčio ir neleidžia serumui išgaruoti, veikdami kartu jie sustiprina vienas kito poveikį. Šis produktas gali  būti naudojamas įvairaus amžiaus žmonėms: paaugliai kovojantys su jaunatviniais spuogais, brandaus amžiaus moterys, vyrai šią priemonę naudoja po skutimosi norėdami  nuraminti sudirgusą odą.

Kaip pasirinkti serumą?

Serumo pasirinkimas priklauso nuo sezono ir nuo individualios veido odos priežiūros. Norint pasirinkti tinkamiausį serumą reikia rinktis ir tokio pat poveikio kremą. Geras derinys būtų, stabilizuojantis serumas ir drėkinamasis  ar maitinamasis kremas, taip pat juos kaitaliojant. Sausai odai tiktų stabilizuojantis serumas, ši priemonė stangrintų, maitintų ląsteles ir atstatytų odos elastingumą, ypač reikalingas brandaus  amžiaus moterims, nes kovoja su odos senėjimo požymiais, tonizuoja ją ir grąžina jaunystę. Odos priežiūroje  ypatingą vietą užima serumas nuo raukšlių aplink akis.