Kortos – nuo būrimo iki pokerio

Įvairiausios kortos sukelia visokių konotacijų. Atrandama sąsajų tiek su būrimu, tiek su azartu. Vieniems žmonėms kortos yra laisvalaikis, kitiems uždarbis. Pokeris, būrimas ir net kompiuteriniai žaidimai patenka į būgnų ir tūzų temą. Tai įrodo įvairiapusiškumą.

pokerisĮsijungus internetą ir įrašius žodį „kortos“, pirmiausia randama su būrimu susijusių puslapių. Ką tai reiškia? Žmones domina ateitis, likimas. Jie nori sužinoti, kas laukia. Tai nebūtinai yra siekis išsiaiškinti kiekvieną smulkmeną, bet, pavyzdžiui, gali intriguoti meilės reikalai ar karjeros perspektyvos. Šioje srityje yra ir skeptikų, ir šalininkų. Kiekvieno asmeninis reikalas, ar tuo tikėti. Dar vienas domėjimosi objektas – Taro kortos. Domimasi jų reikšmėmis, siūlomos ateities spėjimo paslaugos. Kai kur akcentuojama, kad būrimas nemokamas. Profesionalu ar šarlataniška? Tai atskiros diskusijos verta tema.

Ne tik būrimas ar pokeris siejasi su kortomis. Kadangi ši tema rutuliojama ir virtualioje erdvėje, pasirūpinama gražiu interneto svetainių apipavidalinimu. Stengiamasi išlaikyti paslaptingą aurą – juk kortos yra tarsi paslapties simbolis.

Pokeris, apie kurį jau užsiminėme, yra dar viena sritis, kur neapsieinama be kortų. Čia kiekvienas ėjimas turi būti apgalvotas. Vyrauja įvairiausi terminai, žaidėjai turi būti sukaupę nemažai žinių, nes kitu atveju tai gali tapti netikslingu pinigų naudojimu.

Būrimas, įvairūs laisvalaikio žaidimai, taip pat pokeris atspindi kortų įvairiapusiškumą. Na, o jei atsižvelgtume į tiesioginę šio teiginio prasmę, tai būtų aišku, jog ir pati korta yra dvipusė. Vienoje pusėje – koks nors dizaino sprendimas, o kitoje – situaciją keičiantys simboliai.

Parašykite komentarą