Koks yra dujinio katilo veikimo principas?

Šiais laikais dujiniai katilai, ypač mažo azoto tipo dujiniai katilai, yra plačiai pripažinti, o dujinių garo katilų pritaikymas yra daug platesnis nei dujinių karšto vandens katilų, įskaitant maisto gamyklas, chemijos gamyklas, statybinių medžiagų gamyklas, plieno gamyklas ir kt. , tiek lengvoji, tiek sunkioji pramonė, visa tai neatsiejama nuo garo katilų. Daugeliui klientų rūpi dujinio garo katilo principas ir struktūra.

Dujinio garo katilo veikimo principas:

Dujinio garo katilo degimo krosnyje išsiskirianti šiluma, o katile esantis vanduo kaitinamas, kad išgaruotų į garus. Vanduo šildomas energija, išsiskiriančia degant dujiniam kurui katile, pakyla temperatūra ir susidaro garai. Vandens virimo temperatūrai kylant slėgiui, būgnas uždaromas, vandens garų plėtimasis ribojamas ir susidaro slėgis, kad susidarytų šiluminė jėga. Jis plačiai naudojamas kaip energijos šaltinis, kai šildomas iki prisotinto vandens, o po to išgarinamas.

Pagrindinė dujinio garo katilo sudėtis:

Dujinį garo katilą daugiausia sudaro du pagrindiniai katilo korpuso ir krosnies korpusai bei priedai, pagalbinė prietaisų įranga, automatinė valdymo ir apsaugos sistema, užtikrinanti saugų ir ekonomišką nuolatinį katilo veikimą. Viršutinėje būgno dalyje yra garų vandens separatorius, kuris sumažina garų išleidžiamą vandenį. Katilo korpuso šildymo paviršius yra apatinė būgno dalis, vandens aušinimo vamzdis ir dūmų vamzdis.

Šie katilai yra puikus ir ekonomiškas pasirinkimas tiek naujiems, tiek seniems namams, kadangi dažnu atveju, naują dujų katilą galima pajungti prie senos, jau sumontuotos katilinės. Nesvarbu, ar jūsų namuose yra grindinis ar radiatorių šildymas.

Jei norite sužinoti daugiau apie dujinio garo katilo modelio specifikacijas, techninius parametrus, investicines išlaidas, visą kainų rinkinį ir kitą informaciją, kviečiame pasikonsultuoti  tiesiogiai internetu!

Daugiau žiūrėkite nuorodoje https://www.katilai.lt/dujiniai-katilai-2