Kokius pakalimus stogui pasirinkti?

Jei domitės stogų dangomis ir planuojate jas įsigyti, turėtumėte žinoti, jog Jums bus reikalingos kelios papildomos detalės. Viena iš jų – stogo pakalimas. Vietovėse, kur didėja lietus, sniegas ir drėgmė, lietaus vamzdį reikia prijungti prie lietaus vandens sistemos, tuomet ateina laikas pagaminti ir sumontuoti ir pakalimus stogui. Svarbiausias kriterijus yra paprastumas ir minimali priežiūra, nes gražiam pastogės užbaigimui reikalingas stogo pakalimas Taip pat natūralu, jog kiekvienam žmogui svarbi kaina, dėl to reikia atsižvelgti ir į pakalimų stogui kainą. Negana to, kaina turi atitikti ir kokybę.

Kodėl pakalimai stogui yra būtini?

  • Žinoma, pirmasis aspektas, dėl kurio reikalingi stogo pakalimai yra išvaizda, nes pakalimai suteikia stogui estetišką išvaizdą.
  • Ši stogo dalis yra be galo svarbi ne tik dėl bendros namo išvaizdos, tačiau ir techninių aspektų. Nuo pakalimo priklauso namo sandarumas ir šilumos sulaikymas, tad renkantis tokią prekę privaloma pasidomėti visomis esamomis galimybėmis.
  • Pakalimus reikia rinktis atsakingai, kad jais reikėtų mažiausiai rūpintis, nes nenorime kad jie sugestų ar prarastų savo išvaizdą.

Mūsų prekių kataloge reikalingas prekes gali rasti kiekvienas vartotojas. Orientuodamiesi į aukštą kokybę mes taip pat siūlome ir konkurencingas kainas, kurios tenkina visuomenės poreikius. Mes puikiai suprantame, jog namo statybos gali pareikalauti gerokai daugiau išlaidų negu tikėjotės. Būtent dėl šios priežasties siūlome skirtingų medžiagų gaminius, kurie atitinka tiek didelį, tiek mažesnį statybų biudžetą. Visos siūlomos prekės yra pagamintos naudojant moderniausias technologijas, tad jų patvarumas yra neginčytinas.

Kokį stogo pakalimą rinktis?

  • Plieniniai Budmat stogo pakalimai. Elegantiškas stogo papildymas daugeliui metų. Plieninė stogo pakalimų sistema – tai praktiškas stogo apdailinimo būdas, apimantis estetinį poveikį, gaunamą už prieinamą kainą.Plieniniai ventiliuojami stogo pakalimų profiliai daug ilgiau nei, tarkim plastikiniai, cementiniai ar mediniai išlaiko gerą estetinį vaizdą, nesibanguoja vasarą įšilus orams, ilgiau neblunka. Plieninius pakalimus sukarpome pagal kliento poreikius. Siūlome įvairių spalvų bei padengimų pakalimus, kuriuos galima derinti prie esamo dizaino. Spalvas galima pasirinkti nuo paprasto alucinko iki medžio imitacijos. Plieninis stogo pakalimas – tai tvirta, atspari puvimui, pelėsio, grybelio ir visų tipų kenkėjų poveikiui. Pakalimai nereikalauja apdorojimo konservantais ir dažymo, todėl naudotojas galės džiaugtis ilgamečiu garantuotu malonumu. Plieniniai pakalimų profiliai tvirtinami nerūdijančio plieno sraigtais, kurių iš išorės nesimato (paslepiami dedant sekantį lakštą). Per stogo ventiliacijos funkcionalumą užtikrinančius, kas trečioje „lentelėje“ perforuotus tarpelius nepralenda ir lizdų nedaro širšės, laukinės bitės.
  • Stogo pakalimai – plastikiniai. Aukštos kokybės medžiaga, estetika ir išskirtinis lengvumas – tai tik keletas privalumų. Stogo pakalimų profilių montavimas ypač lengvas ir greitas, profiliai užsakomi pagal konkrečius Jūsų namo pakalimų matmenis, tad nesusidaro atliekų. Pakalimai jūsų stogui tinka įvairių rūšių, tiek plieniniai, tiek plastikiniai, tiek fibrocementinių dailylenčių. Jei rinktis pagal kainą plastikiniai būtų pigiausi, tuomet sektų plieniniai ir brangiausios būtų fibrocementinės dailylentės. Plastikinės pakalimo dailylentės yra šiuolaikinė, patvari ir estetiška pakalimo apdaila. Pliusai:
  • Apsaugota nuo pagrindinių pažeidimų;
  • Gaisro atveju liepsna neišsiplečia, lydosi, palaipsniui gesdama;
  • Lengva priežiūra, užtenka nuplauti vandeniu.

Plieniniai pakalimai prieš plastikinius turi daugiau privalumų. Visų pirma – ilgaamžiškumas, nes jos daug ilgiau tarnauja. Estetinis vaizdas – sunku atskirti nuo tikro medžio. Praktiškumas – lengvai valomas. Universalumas – galimybė iš tos pačios skardos, kur daromas pakalimas, pagaminti nestandartines detales, tokias kaip murlotų dėžutes su dangteliais, nestandartines jungtis ir panašiai.