Kokius drabužius rinktis slidinėjimui?

Tinkamos slidinėjimo aprangos pasirinkimas yra labai svarbus sprendimas pradedant slidinėti, nes tai tikrai gali paveikti jūsų mokymosi malonumą. Aprangos pasirinkimas slidinėjimui suteiks jums manevringumo čiuožiant nuo kalno, bei padės jaustis komfortiškai.

Svarbiausia atkreipti dėmesį į sluoksnius ir kremą nuo saulės. Dėvėkite kelis sluoksnius, o ne vieną didelę storą striukę, kuri padės sušilti šaltu oru, o jei sušilsite per daug, visada galėsite atvėsti nuimdami sluoksnius. Megstiniai moterims ir vyrams gali būti puikus pasirinkimas. Kremas nuo saulės taip pat labai svarbus ir ten, nes išlindus saulei neapsaugotos veido vietos nudegs. Tai labiau būdinga pavasario slidinėjimui, tačiau saulė gali pasirodyti bet kada ir jos poveikis aukštyje yra stipresnis.

Slidinėjimas nėra pati pigiausia sporto šaka. Laikui bėgant galite investuoti į naujus ir šaunesnius drabužius ir įrangą, tačiau pirmą kartą pradėję viską, ko jums reikia, gana pigiai galite įsigyti iš mažmenininkų už prieinamą kainą.

Pravartu užsidėti lengvesnę striukę, kad galėtumėte patogiai judėti einant ar čiuožiant nuo kalno. Taip pat geriausia, jei ji bus atspari vandeniui. Dėvėkite džemperį ar megstinį, kurių yra pačių įvairiausių. Jeigu jums nepatinka viebspalviai bei nuobodūs, užsidėkite vintažinio stiliaus džemperį ar megstinį su slidėmis. Naudokite specialius sniego arba žieminius batus. Jie yra funkcionalūs ir stilingi. Batai turi būti šilti, su geru padu bei atsparūs drėgmei, kad bet kokioje situacijoje jaustumėtės komfortiškai. Jūsų stiliaus pagyvinimui naudokite aksesuarus. Akiniai nuo saulės yra ne tik gražus ir stilingas aksesuaras, tačiau būtinas, kai šviečia saulė. Taip pat išsirinkite gražias ir patogias pirštines. Jos ne tik sušildys jūsų rankas, bet ir paryškins jūsų stilių. Galite jas derinti prie savo striukės ar batų.