Kokiomis priemonėmis galime kovoti su plaukų slinkimu

Su amžiumi plaukų slinkimas ir plaukų silpnėjimas tampa labai dažna problema. Tačiau kartais su šiomis problemomis yra susiduriama ir jaunesniame amžiuje, o tai reiškia, kad plaukų slinkimo priežasčių gali būti daugybė. Kadangi tai yra labai dažna problema, verta susipažinti su priemonėmis, kurios gali padėti kovoti su plaukų slinkimu.

Patobulinkite savo mitybą

Baltymai yra labai svarbios statybinės medžiagos įvairių rūšių audiniams, tarp kurių yra ir plaukai. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad savo organizmui suteiktumėte pakankamą baltymų kiekį, vartojant daugiau pieno produktų, tokių kaip pienas, kiaušinių ir žuvies. Įtraukus į savo mitybą omega-3 sočiąsias rūgštis ir organizmui būtinus vitaminus bei mineralus taip pat galima paskatinti plaukų augimą. Omega-3 galite gauti vartodami daugiau riebios žuvies, tokios kaip lašiša, ir riešutų bei sėklų, pvz., sėmenų ir chia sėklų. Užkandžiauti galite ir uogomis bei migdolais, jei norite greitai gauti daugiau vitamino C ir E.

Pasitarkite su savo gydytoju

Jei su plaukų slinkimu jums teko susidurti jauname amžiuje ar visiškai netikėtai, greičiausiai amžius nebus viso to priežastimi. Staigus plaukų slinkimas gali būti hormonų disbalanso, pernelyg didelio streso, skydliaukės veiklos sutrikimų, anemijos ar tam tikrų vaistų vartojimo padarinys. Jei įtariate, kad bent vienas iš šių veiksnių gali būti jūsų plaukų slinkimo priežastimi, nedelsdami turėtumėte apsilankyti pas savo gydytoją.

Atsikratykite žalingų įpročių

Jei norite sumažinti plaukų slinkimą ir turėti sveiką galvos odą, pats metas atsisakyti žalingų įpročių. Pavyzdžiui, metus rūkyti galima pagerinti kraujotaką visame organizme, įskaitant ir galvos odos sritį, o tai padėtų sustiprinti plaukus ir paspartinti jų augimą. Tačiau rūkymas nėra vienintelis žalingas įprotis, kuris neigiamai paveikia plaukus ir galvos odą. Taip pat reikėtų atsisakyti ir alkoholio, pradėti vartoti daugiau skysčių, daugiau ilsėtis ir mažiau laiko praleisti saulėje.

Reguliariai sportuokite

Nors iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti neįprasta tarp šių patarimų matyti sportą, tačiau iš tikrųjų reguliarus fizinis aktyvumas gali turėti labai didelės įtakos jūsų plaukų būklei. Sportuojant su prakaitu iš plaukų folikulų yra lengviau pašalinami nešvarumai ir riebalų sankaupos, tokiu būdu paskatinant naujų plaukų augimą. Be to, reguliarus sportas gali padėti veiksmingai sumažinti stresą (kuris dažnai įtakoja plaukų slinkimą) ir užtikrinti gerą organizmo sveikatą, padedant plaukams augti stipriems ir sveikiems.

Būkite švelnūs savo plaukams

Su amžiumi plaukai tampa sausesni, silpnesni ir atrodo labiau nušiurę, todėl labai svarbu vengti plaukų skeldėjimo ir apsisaugoti nuo dar greitesnio plaukų slinkimo. Dėl šios priežasties yra labai svarbu su savo plaukais elgtis labai švelniai ir atsargiai, nenaudojant didelio karščio, vengiant plaukų dažymo ar kitų cheminių plaukų formavimo priemonių, stengtis apriboti plaukų tiesinimo ar garbanojimo žnyplių naudojimą ir kt.

Plaukų slinkimo gydymas naudojant plaukų užpildą

Dar viena labai veiksminga priemone gali tapti ir hialuronas bei aktyvieji biomimetiniai peptidai, iš kurių yra sudarytas „Dr. Cyj Hair Filler“ kompleksas. Tai yra pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, kuris saugo nuo plaukų slinkimo, sužadina plaukų augimą, atgaivina ir sustiprina plauko folikulą, kartu jį padidinant. Be to, procedūros, kuri atliekama naudojant „Dr. Cyj Hair Filler“ užpildą, metu sustabdoma ląstelių žūtis, pagerinama mikrocirkuliacija ir sukuriama labai sveikos galvos odos terpė. Daugiau informacijos apie plaukų slinkimo gydymą naudojant plaukų užpildą galima skaityti oficialiame tinklalapyje: https://lazerineklinika.lt/proceduros/nuo-plauku-slinkimo-lazerinis-prietaisas-lankelis-sukos/.