Kokias dezinfekcines priemones namams verta rinktis?

Švarūs namai apsaugo sveikatą nuo pavojų ir sukelia pasitikėjimo jausmą.  Dezinfekcinės priemonės namams – gali būti puikus pasirinkimas palaikyti švarą namuose, ypač šiuo pandemijos laikotarpiu. Šių priemonių, parduotuvėse, yra didelis pasirinkimas, tad išsirinkti neturėtų būti sunku.

Norint įsigyti dezinfekcines valymo priemones, vertėtų pagalvoti, kokio tipo jums geriausia būtų naudoti, pavyzdžiui, galbūt jums patinka purškiamas skystis, o galbūt patogiau naudoti tokias priemones, kurios yra putų pagrindu.

Atkreiptinas dėmesys į saugumo aspektą. Visada rekomenduojama laikytis valymo ir dezinfekcijos produktų etiketėje pateiktų nurodymų, kad užtikrintumėte saugų ir veiksmingą naudojimą. Gali tekti dėvėti asmenines apsaugos priemones, pvz., pirštines, kaukes ar akinius, atsižvelgiant į nurodymus produkto etiketėje. Užtikrinkite tinkamą vėdinimą (pvz., atidarykite langus ir paleiskite ventiliatorius). Naudokite tik etiketėje rekomenduojamą kiekį. Taip pat, naudojant dezinfekcines priemones vertėtų atkreipti dėmesį ar nėra šalia vaikų. Įsitikinkite, kad priemonės laikomos nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje vaikams. Netinkamai naudojami šie produktai gali padaryti didelę žalą žmonėms. Niekada netepkite produkto sau ar kitiems ant odos. Neprarykite dezinfekuojančių produktų.

Vis daugiau žmonių renkantis šias priemones atkreipia dėmėsi į sudėtį, gamintoją ar gaminimo būdą, kad netektų nusivilti priemonės veiksmingumu. Todėl rekomenduojama atkreipti dėmėsį ar yra vienas iš šių ingredientų, kurie laikomi veiksmingais: natrio hipochloritas, etanolis, vandenilio peroksidas, pušų aliejus, citrinų rūgštis arba stiprios dezinfekuojančios cheminės medžiagos, vadinamos ketvirtiniais amonio junginiais (KVT). Taigi, jei perkate produktą, įsitikinkite, kad vienas iš ingredientų yra nurodytas kaip veiklioji medžiaga, taip būsite tikri, kad gaunate tai, kas tikrai veiks.

Taip pat, namus valant buitiniu valikliu, kuriame yra muilo ar ploviklio, ant paviršių sumažėja mikrobų kiekis ir sumažėja užsikrėtimo rizika nuo įvairių paviršių.