Kokį veido serumą rinktis jautriai odai?

Ar kada nors paklausėte savęs: „Kodėl mano oda tokia jautri? Apklausos rodo, kad maždaug 60–70 % moterų ir 50–60 % vyrų visame pasaulyje teigia turintys tam tikrą jautrią odą. Nors grožio, sveikatos ir namų apyvokos gaminiams atliekami griežti produktų bandymai, siekiant užtikrinti, kad juose nėra galimų dirgiklių, daugelis žmonių teigia, kad tokios formulės sukelia odos sudirgimą.

Jautri oda lengvai reaguoja į tam tikrus ploviklius, muilus, odos priežiūros produktus, kvepalus ir namų apyvokos priemones. Oras, pavyzdžiui, stiprus karštis ar šaltis ir netgi vynas , taip pat gali sukelti paūmėjimą. Tad, drėkinimo priemonė viena iš pagalbos priemenių.

Serumai kurių savybės gali padėti jautriai odai

Stiprus serumas su koncentruotomis senėjimą stabdančiomis savybėmis, sukurtas taip, kad padėtų optimizuoti odos drėkinimą ir akivaizdžiai putlinti bei išlyginti raukšles. Intensyviai maitinanti, natūraliai guodžianti ir raminanti, ši jauninanti procedūra suteikia gausų drėkinimą ir yra esminis jūsų kasdienio odos priežiūros veiksmas. Kai smulkios linijos ir raukšlės išnyks, jūsų oda atrodys stangresnė ir akimirksniu glotnesnė. Veikliosios medžiagos yra peptidų kompleksas, kamieninių ląstelių kompleksas ir mikrobiomų atkūrimo kompleksas.

Kanapių ekstraktas ir sėklų aliejus – yra unikalios raminančios formulės, padedančios odai jaustis tvirtesnei ir elastingesnei, pagrindas. Didelė natūralių vitaminų, mineralų ir antioksidantų koncentracija mažina sudirginimą ir skatina minkštą, pamaitintos odos elastingumą.

Serumas su vitaminu C – šis stiprus, bet švelnus serumas, tinkantis visų tipų odai, įskaitant jautrią, turi 10% gryno vitamino C, kuris akivaizdžiai pašviesina veido spalvą. Be to, jame yra trys pagrindiniai keramidai ir vitaminas B5, kurie atkuria apsauginį odos barjerą ir giliai drėkina.