Kodėl lankytojai renkasi mokamus skelbimų portalus?

skelbimai interneteDabartinė internetinių skelbimų rinka yra milžiniška. Jei stebėtumėte statistiką, pamatytume, kad kiekvienais metais internete atsiranda ne viena dešimtis naujų skelbimų portalų. Kiekvienas naujas rinkos dalyvis stengiasi užimti vis daugiau rinkos ir pritraukti daugiau naujų klientų. Tačiau puikiai suprantama, kad jau ne vienerius metus galime matyti keletą labai didelių konkurentų, su kuriais varžytis yra labai sudėtinga – investuojamos didžiulės lėšos reklamai, portalus vysto begalė žmonių ir yra sulaukta labai didelio populiarumo bei žinomumo. Tačiau, kaip bebūtų, nepaisant didelės konkurencijos, visuomet atsiranda vietos naujiems žaidėjams.

Kita vertus, negalima pamiršti, kad labai svarbi ir marketingo strategija. Kiekvienas skelbimų portalas bando tapti populiarus, gausiai lankomas lankytojų ir pelningas. Tačiau, kaip tai padaryti? Kaip gauti papildomų lėšų portalo reklamai? Į tai bando atsakyti daugybė skelbimų portalų savininkų.

Nors anksčiau buvo manoma, kad pradžioje geriausia skelbimų neapmokestinti, vis dažniau pastebima kitokia tendencija. Net ir nauji skelbimų portalai savo vartotojų publikuojamos skelbimus įkainoja bent jau minimaliomis sumomis. Klausite, kodėl taip daroma? Kodėl neleidžiama publikuoti nemokamai, tokiu būdu sulaukiant vis daugiau naujų lankytojų? Atsakyti nesudėtinga. Vartotojai pastaruoju metu labiau linkę savo skelbimus publikuoti tuose internetiniuose skelbimų portaluose, kuriuose skelbimai yra apmokestinti – tai jiems asocijuojasi su kokybe ir efektyvumu.

Puikiai suprantama, kad tuomet, kai skelbimų portale visi vartotojai savo skelbimus gali publikuoti neribotai ir visiškai nemokamai, atsiranda tikimybė, kad portalas bus perpildytas visiškai nekokybiškais ir internetinį „šlamštą“ panašiais skelbimais. Tai tikrai nesukuria didelės pridėtinės vertės – nei portalo lankytojams, nei juolab pačiam portalui. Todėl jei norite kokybės ir puikių rezultatų, galbūt verta išbandyti mokamus skelbimų portalus (pvz., https://alioskelbimai.lt)? Žinoma, nesupraskite klaidingai, mokami skelbimai dar nereiškia, kad teks gerokai paploninti savo piniginę. Įprastai kainos svyruoja nuo keliasdešimt euro centų iki kelių eurų. Tačiau kartu su leidimu publikuoti savo skelbimą galite gauti ir papildomų privilegijų, pvz., skelbimo paryškinimas, jo iškėlimas į skelbimų pirmąsias pozicijas ir kt. Tai didina skelbimo pastebimumą ir sukuria didesnę pridėtinę vertę.

Parašykite komentarą