Kas geriau: parduodami naujos statybos butai Vilniuje ar namai?

Vilnius yra puiki vieta gyventi, todėl kiekvienais metais būstus čia įsigyja vis daugiau naujakurių. Sostinėje yra patogu gyventi, čia yra visos reikalingos paslaugos, platus pramogų pasirinkimas ir puikiai išvystyta infrastruktūra. Todėl kiekvienais metais čia parduodami naujos statybos butai Vilniuje, taip pat vis daugiau įsigyjama ir individualių namų. Jeigu kaip tik svarstote, kur būtų geriau gyventi, verta pagalvoti, apie butų ir namų privalumus bei skirtumus.

Daugiau privatumo

Yra žmonių, kurie ieškodami pirmojo savo būsto dažnai prisipažįsta, kad gyventi individualiame nuosavame name yra jų gyvenimo svajonė. Tokie žmonės daug nesvarsto ir iš karto apsisprendžia ieškoti namo. Deja, labai svarbu atminti, kad jeigu Jus domina gyvenimas sostinėje ir norite gyventi miesto judriose dalyse arčiau centro, tokio namo paieškos labai apsunkės. Pirmiausia, pasiūlymų galima rasti ne tiek ir daug, o antrą – kaina bus tikrai ne kiekvienam įkandama.

Visgi, dažniausiai namus renkasi tie pirkėjai, kuriems svarbiausia privatumas jų namuose. Taip pat tie, kurie mėgsta mėgautis arbatos gėrimo ceremonijomis namuose terasoje ar balkone. Šiuo metu NT vystymo projektuose jau ne tik parduodami naujos statybos butai Vilniuje, bet ir siūlomi projektai su individualiais namais. Dažniausiai tai nedidelės kvadratūros namai, kurie kuriami kvartalais ir deja, tačiau dažniausiai jie yra nutolę nuo centrinės miesto dalies. Tad tai bus puikus pasirinkimas tiems, kurie nebijo važiavimo į darbą ir gyvenimo šiek tiek toliau nuo centro.

Platus pasirinkimas ir lengvas įsigijimas

Jeigu norite mėgautis visais miesto teikiamais malonumais, greičiausiai rinksitės gyventi bute. Sostinė siūlo labai platų butų pasirinkimą, todėl klaidinga manyti, kad butas visuomet yra mažesnis už namą. Šiandien rinkoje siūlomi nedidelės kvadratūros namai, kurie ne visuomet yra didesni už naujos statybos butus. Pavyzdžiui, parduodami naujos statybos butai Vilniuje gali būti išplanuoti net ne per vieną aukštą, tad tai gali būti ir tikrai erdvūs, patogūs namai.

Butas taip pat tiks tiems žmonėms, kuriuos vargina birurokratiniai procesais. Ypač, jeigu būstas perkamas su paskola. Buto įsigijimui bankai skolina daug patrauklesnėmis kainomis ir procesai įvyksta daug greičiau nei perkant individualų namą. Pavyzdžiui, ne visuomet reikalingas buto vertinimas, taip pat nekyla abejonių dėl jo kokybės, inžinerinių sprendimų ir pan.