Kam reikalinga rezultatų planuotė?

Laikas vienas iš brangiausių gyvenimo turtų. Tačiau ar kiekvienas sugebame jį tinkamai išnaudoti? Mes visi turime 24 valandas per parą, vieni tikslingai siekiame savo užsibrėžtų tikslų ir mums tai puikiai pavyksta. Tuo tarpu kiti skundžiasi, kad nieko nespėja ir jiems laiko paroje per mažą.

Laiko planavimas gali padėti tai sutvarkyti, tačiau kad tai padarytum, pirmiausia save turi motyvuoti, kad pasiektas tikslas tau bus naudingas. O išsikelti tikslą, tau gali padėti planuoklis.

Pradėk save motyvuoti nuo to, kad tau reikia susitvarkyti aplink save tvyrantį chaosą: darbo rutinoje, savo išsiblaškiusiose mintyse, ant savo darbo stalo išblaškytuose darbo popieriuose ir žinoma sumažinti stresą, kurį jauti kaskart kai darbo krūvis vis didėja ir nemažėja. Pasiryžus pokyčiams, – tau reikia tik veiksmų plano.

Tavo tikslas yra: laiku baigti suplanuotus darbus, laiku grįžti pas šeimą namo, darbus atiduoti laiku ir nevėliau jų atidavimo termino. Visa tai sudėliojus į darbų planą ir matant šio darbo rezultatus visa tai galima pasiekti, tik šiek tiek įdėjus pastangų į savo rezultatų planuotę.

Pradėjus planuotis savo darbotvarkę ir užduotis, turi nusimatyti galimas kliūtis, ir iškart numatyti sprendimo būdus, kad ištikus nenumatytai situacijai ir darbo krūviui vis didėjant, tu nejaustum streso ir iškart žinotum, kaip vienokiu ar kitokiu atveju tau elgtis. Visai tai tau padės jaustis ramiam ir užtikrintam tuo ką darai.

Atradęs planavimą, tu išsivystysi tam tikrą įprotį, ir pamažu tai taps rutina, kuri tikrai duoda labai daug naudos. Tu net nepajausi, kaip tavo darbo kokybė pasitaisys, ir tu pats bei tavo darbo kolegos bus nustebę šiais teigiamais pokyčiais. Svarbiausia nepasiduoti, visada ieškoti geriausių sprendimų savo laiko planavimui.