Kaip tvarkyti namus paprastomis priemonėmis?

Praėjusioje dalyje jau kalbėjome apie tai, kaip citrinos sultys ar puikiai visiems žinomas kolos gėrimas gali praversti tvarkant bei valant namus.  Tačiau namų tvarkymas yra tas procesas, kurio metu galime pasitelkti ir daugiau maisto produktų. Kokie kiti?

Dėl įvairių priežasčių nutinka taip, jog namuose atsiranda pelėsis. Sutikite, tai yra tas dalykas, kurio, kaip įmanoma greičiau, siekiame atsikratyti. Tačiau daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad pelėsiui naikinti reikia labai brangių priemonių. Vis dėlto, tiesa yra visai kitokia – pelėsiui naikinti puikiai tinka ir paprasti maisto produktai, pavyzdžiui, citrinos sulčių bei sodos  mišinys.

Vonia – tai dar viena namų vieta, kurios valymui bei tvarkymui skiriamas ypatingas dėmesys. Tačiau tam, kad užtikrintumėte švarą bei tvarką vonios kambaryje, nebūtina naudoti brangių valiklių – pasirodo, vonią galima iššveisti ir soda. Tiesiog užberkite jos ir trumpam palikite, o po keliolikos minučių – šveiskite.

Kuo plauti grindis? Tai dar vienas klausimas, neatsiejamas nuo namų tvarkymas. Taigi, jei namų tvarkymas yra darbas, kurį norite atlikti jau dabar, tačiau neturite jokių specialių priemonių grindų plovimui, atminkite, jog jums ir nereikia skubėti į prekybos centrą – ant grindų esančius nešvarumus kuo puikiausiai pašalinsite vandens bei acto tirpalo. Vonioje turite ir eterinių aliejų? Tokiu atveju įlašinkite šiek tiek ir jo – ne tik galėsite džiaugtis švariomis grindimis, bet ir mėgautis puikiu aromatu.

Pamatėte rūdis savo namuose? Tokiu atveju, ko gero, jau sukate galvą, kaip jas pašalinti. O tai padaryti galite ir be jokių brangių priemonių – tiesiog užverkite druskos, užpilkite šiek tiek citrinos sulčių ir palikite 2 – 3 valandos, vėliau- nušveiskite.

Kola, citrinos sultys, druska, actas, vanduo, šlakelis eterinio aliejaus – šie puikiai pažįstami maisto produktai yra svarbūs ne tik tuomet, kai gaminate maistą, bet ir tvarkote savo namus. Taigi, pats metas patikrinti, ar jūsų namuose yra šių gaminių.  Jei taip, tokiu atveju  neskubėkite į  prekybos centrą pirkti valymo priemonių – namų švarą bei tvarką užtikrins ir ką tik išvardinti produktai.

Parašykite komentarą