Kaip pirkti automobilio detales internetu?

Šiais metais Lietuvoje ko gero turime tikrą elektroninių parduotuvių atsidarymo bumą. Visos įmonės kurios iki šiol dėl kažkokių priežasčių dar neturėjo internetinės prekyvietės, suskubo ją atidaryti kai sustojo prekyba fizinėse parduotuvėse. Dabar galima nusipirkti ne tik elektronikos prekes bet ir pačius įvairiausius maisto produktus kurių siuntimas kurjeriu kelia daug iššūkių. Pirkti detales automobiliui internetu dabar yra taip pat įprasta kai ir bet ką kitą. Kaip tai daryti teisingai.

Detalių pirkimas savo mašinai gali būti ir nesėkmingas jei nežinosite šių dalykų. Ieškant detalių kompiuteriu, reikia tiksliai žinoti ko ieškote. Visų pirma tiksliai išsiaiškinkite detalės pavadinimą ir kokiam automobilio modeliui ji skirta. Svarbu ne tik automobilio modelis ir pagaminimo metai, bet ir variklio galingumas, automobilio komplektacija, europietiška ar amerikietiška versija. Prieš atliekant paiešką, pasižiūrėkite į automobilio techninį pasą ir gamintojo puslapyje pateikiamą informaciją apie jūsų transporto priemonę.

Perkant bet kokią prekę, norisi palyginti kiek ji kainuoja skirtingose parduotuvėse ir pirkti iš ten kur pigausia. Tai padaryti internete yra nesunku, tuo labiau kad yra tam skirtų svetainių kuriose suvedę automobilio detalės duomenis, galite pamatyti kokiomis kainomis ją parduoda skirtingos auto dalių įmonės. Paieškos sistema svetainėje atliks už jus visą darbą, jums reikės tik išsirinkti geriausią variantą, nuspręsti ir pasirinkti pristatymo ir apmokėjimo būdą.

Visų pirma, išsirinkite tinkama detalę, jei nesate tikri ar ji tikrai tinka jūsų automobiliui, galite paskambinti parduotuvės vadybininkui kurie turi daugiau kompetencijos šioje srityje ir jums patars ką pirkti. Visuomet pasiteiraukite ar jūsų perkamai prekei negalioja akcija, jei detalę pirkti nėra skubu, paklauskite kada bus taikomos nuolaidos ir jų palaukite.

Jei galite sau leisti pirkti tik originalias automobilio detales, ieškodami naudos, nusirašykite gamintojo detalės kodą. Jį įvesite į paieškos eilutę arba padiktuosite vadybininkui telefonu. Tai palengvins detalės paieškas ir žinosite, kad detalė tikrai jums tik, nereikės keisti ar grąžinti.

Visuomet atkreipkite dėmesį į internetinės parduotuvės reputaciją, ar turi gerų atsiliepimų, kelintais metais įkurta, ar turi padalinius kituose Lietuvos miestuose. Pagal tai galite spręsti apie įmonės patikimumą ir tikėtiną dalių bei paslaugų kokybę.