Kaip pasirinkti geriausias kredito sąlygas?

Jei turite keletą paskolos variantų, geriausios ir pigiausios paskolos pirkimas gali būti sudėtingas, be to, turėsite atsižvelgti į daugybę skirtingų veiksnių. Dėl skirtingų paskolos sąlygų, terminų ir mėnesinių įmokų geriausio pasiūlymo paieška gali užtrukti. Yra keletas pagrindinių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti ir išanalizuoti prieš pasirenkant jums tinkamiausią paskolą.

Paskolos terminas

Viena iš sąlygų, kurias reikia atsižvelgti yra paskolos terminas. Palyginkite skirtingas paskolos sąlygas ir, jei įmanoma, pasirinkite trumpiausią jums prieinamą paskolos terminą. Nors trumpesnis paskolos terminas greičiausiai padidins jūsų mėnesines įmokas, jūs mokėsite mažesnę bendrą palūkanų sumą. Jei dėl kokių nors priežasčių trumpesniam paskolos terminui taikomas didesnis procentas, tuomet galite apsvarstyti galimybę imti ilgesnio laikotarpio paskolą, bet mokėti didesnius mokėjimus, jei nėra išankstinio apmokėjimo baudos.

Palūkanos

Sekantis žingsnis yra palūkanų normos / metinė procentų norma (BAN). Palūkanų norma ir (arba) metinė procentinė norma (GPL) yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti sprendžiant, kuri paskola yra geriausia. Kai kurioms paskolų rūšims tinkamas palūkanų normų palyginimas, tačiau APR yra geresnis skaičius. APR priklauso nuo mokesčių, įskaitant taškus ir inicijavimo mokesčius, o palūkanų norma yra tik pagrindinės palūkanos. Hipotekos atveju skolintojai turi pasakyti jums APR, o APR palyginimas yra geresnis būdas tiksliai nustatyti, kuri paskola jums kainuos brangiau ilgainiui. Tačiau kintamų palūkanų paskolų palūkanų normas nėra lengva palyginti.

Daugeliu atvejų palyginimas priklauso nuo to, ar jus tenkina palūkanų svyravimai per paskolos terminą, taip pat dabartinė mėnesinė įmoka. Kai kurių paskolų terminas yra trumpesnis nei amortizacijos terminas. Jei analizuojate paskolą su išplėstiniu mokėjimu, palyginti su paskola, kurios nėra, atminkite, kad turėsite turėti pinigų, kad galėtumėte sumokėti, kai ateis terminas, arba turėsite refinansuoti. Daugiau informacijos rasite bobutespaskola.lt.