Kaip atrasti tikrai talpų Power banką?

power bankYpač plati Power bankų pasiūla ne visada išeina į gerą, kadangi daugelis žmonių tikina prekybos vietose įsigiję jau sugedusius, prastai funkciją atliekančius arba ne tokios talpos, kurį nurodyta, įkroviklius. Power bankai šiuo metu yra ypač populiarūs, tad jeigu norite įsigyti tikrai kokybišką – būtina pirkti tik iš specializuotų prekybos vietų, kuriose Jums ne tik bus parduodama gera produkcija, tačiau taip pat ir detaliai paaiškinama, kaip ja naudotis ir kaip elgtis sugedus.

Skūpus moka su kartus

Daugelis žmonių bandydami sutaupyti keliauja į tokias prekybos vietas, kaip eBay, Aliexpress ir panašiai. Taip, pasižvalgius matyti, kad kainos tikrai labai juokingos ir dažnai nuo kelių eurų peršokti į keliasdešimt atrodo baisu. Visgi, daugelis pirkęs tokiose prekybos vietos tikina, kad parduodami power bankai ne tokios talpos, kokia yra nurodyta. Ką jau kalbėti apie tai, kad kartais jie visiškai neveikia. Jeigu Jums reikalingas tikrai talpus pakrovėjas – teks už jį sumokėti. Tradiciškai 3 000 mAh įkroviklis negali kainuoti 15 eurų, kadangi akumuliatoriaus kaina kur kas didesnė. O ką jau kalbėti apie tai, kad turėtumėte ieškoti tikrai gero akumuliatoriaus.

Orientuokitės pagal savo telefono modelį

Nors dažnai sakoma, kad Power bankai yra universalūs ir tas pats prietaisas sėkmingai gali tarnauti skirtingiems telefonams pakrauti, visgi, rekomenduojama atsižvelgti į tai, kokio modelio telefonas bus kraunamas.

Skirtingi telefonų modeliai „reikalauja“ ir skirtingo energijos kiekio. Kol vieniems pasiekti 100 procentų reikia daugiau, tuo tarpu kitiems – mažiau. Ant įkroviklių pakuočių retai būna nurodyta kokiam modeliui jis tinka. Ieškant reikia atsižvelgti į energijos kiekį ir tuo pačiu išsiaiškinti, kokia reikalinga Jūsų telefonui. Internete tokios informacijos apstu, tad pasinaudokite paieškos sistema, susiraskite duomenis ir pirkite įkroviklį būtinai į juos atsižvelgdami.

Jeigu būsimas Power bankas Jums yra pats pirmas, tad paieškos labai sudėtingos – rekomenduojame pasikonsultuoti su vadybininkais. Nurodykite savo poreikius bei, žinoma, galimybes ir pagal jas orientuojantis Jums bus pasiūlyti labiausiai tinkami pakrovėjai.

Išoriniai įkrovikliai – kad būtumėte pasiruošęs visur ir visada.

Parašykite komentarą