Kai pritrūksta pinigų

Nei vienas žmogus negali žinoti, kas jo laukia rytoj. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad mūsų asmeninė finansinė padėtis šiandien yra kuo puikiausia, o jau rytoj pradedame suprasti, kad viskas slysta iš po kojų ir dėl vienokių ar kitokių priežasčių nebeturime pinigų. Be to, nereikėtų pamiršti, kad kartais nutinka įvairių netikėtų situacijų, dėl kurių esame priversti patirti labai dideles papildomas išlaidas, todėl jei ir jums šiuo metu teko susidurti su asmeninių lėšų trūkumu, dabar būtų pats tinkamiausias metas pagalvoti apie turimas alternatyvas, kurios galėtų pagelbėti jums lengviau pajudant pirmyn ir atsistojant ant kojų, kartu sutvirtinant ir savo asmeninę finansinę padėtį.

  • Paskolos. Jei jums pritrūko pinigų ir jūsų kredito istorija yra švari, galite pabandyti kreiptis į kreditorius. Be abejo, galbūt jūs iki šiol bet kokių finansinių įsipareigojimų atžvilgiu buvote nusiteikę labai skeptiškai ir manėte, kad kur kas geriau paskolų vengti, tačiau atminkite, kad jei jūs jaučiate akivaizdų lėšų trūkumą ir neturite jokios galimybės kreiptis į savo aplinkos žmones, tuomet palankiomis palūkanomis ir tinkama grąžinimo tvarka pasižyminčios paskolos galite prašyti kreditorių. Žinoma, prieš priimant tokį sprendimą, turėtumėte labai atidžiai išanalizuoti dabartinę paskolų rinką ir pasistengti atrasti būtent tą paskolos pasiūlymą, kuris jums atrodo pats tinkamiausias.
  • Lombardai Vilniuje, Kaune ir kituose mūsų šalies miestuose. Turbūt kiekvienas iš jūsų puikiai žinote, kas yra lombardas. Tai vieta, kurioje galite įkeisdami jums priklausantį daiktą gauti tam tikrą pinigų sumą. Tai lyg paskola įkeičiant savo turtą. Tuo atveju, kai į lombardą nunešate jums priklausantį daiktą ir už jį gaunate pinigų, pastaruosius galite panaudoti tikslingai, stengdamiesi lengviau atsistoti ant kojų, o tuomet, kai sutvirtinsite savo finansinį pagrindą ir vėl gausite pakankamai pinigų, įkeistą daiktą galėsite išpirkti.
  • Artimi žmonės. Jei jums pritrūko pinigų ir jūsų aplinkoje yra žmonių, kurie gali jums pagelbėti finansiškai, puikiai suprantama, kad jūs taip pat galite pabandyti laimę kreipdamiesi į juos. Nors tokiais atvejais nemaža dalis žmonių nenori atskleisti savo finansinės padėties artimiesiems, jei neturite kitos išeitis, tai gali būti pakankamai nesudėtingas sprendimas.