Kai jūsų stiliui stinga žavesio – padės aksesuarai

Stilius24.ltGalvojate, kad jūsų dabartiniam stiliui reikia daugiau žavesio ir spindesio? Manote, kad jūsų pasirinktas stilius nepadeda jums išsiskirti iš minios ir būti matomoms aplinkinių? Tokiu atveju tikriausiai jūs pamiršote apie bene svarbiausias kiekvienos iš mūsų įvaizdžio detales, kurios neabejotinai yra aksesuarai. Pastarųjų pasirinkimas yra daugiau nei didelis, todėl verta pakalbėti apie vienus pagrindinių ir svarbiausių.

  • Kaklo papuošalai. Kai kurios moterys ir merginos pastaruoju metu apie šiuos aksesuarus visiškai pamiršto, tačiau juk tai yra amžinas ir tradicinis sprendimas. Jis gali gerokai pakoreguoti mūsų įvaizdį ir suteikti jam daugiau polėkio. Be to, kaklo papuošalus nesunku priderinti tiek prie oficialaus, tiek ir prie laisvalaikio stiliaus, o tai dar labiau praplečia mūsų galimybes ir pasirinkimo laisvę.
  • Laikrodžiai. Nors suprantama, kad laiką ir dieną mes įprastai sužinome žvelgdamos į savo išmanųjį telefoną arba planšetę, tai tikrai nereiškia, kad rankiniai laikrodžiai šiandien yra nebepopuliarūs. Jų populiarumas niekaip nėra susijęs su išmaniosiomis technologijomis. Tai nėra tik praktiškas daiktas – tai yra ir labai svarbus bei reikšmingas aksesuaras, kuris gali pabrėžti mūsų pasirinktą stilių. Todėl niekuomet nepamirškite ir laikrodžio.
  • Apyrankės. Dar vienas labai moteriškas aksesuaras. Kaip ir kaklo papuošalai, taip ir apyrankės yra universalus mūsų stiliui pagyvinti skirtas sprendimas. Todėl jei iki šiol svarstėte, ko gi reikėtų jūsų įvaizdžiui, pats metas pasidairyti po dabartinį apyrankių asortimentą, kuris nustebins net ir labai daug mačiusias.
  • Rankinės. Ar bent viena iš jūsų nemėgsta rankinių? Tai aksesuaras, kuriam silpnybę jaučiama dauguma iš mūsų. Kai kurios moterys savo kolekcijoje turi ne vieną dešimtį skirtingų rankinių, lengvai pritaikomų pačioms įvairiausioms progoms. Be abejo, jei renkatės rankinę, kurią ruošiatės dėvėti savo kasdienybėje, tuomet būtinai atsižvelkite ir į savo dabartinį stilių. Viskas tarpusavyje turėtų derėti tobulai.
  • Auskarai ir žiedai. Tai aksesuarai, kuriuos jau daugybę metų pamėgusios daugybė moterų, todėl tikėtina, kad šiuos papuošalus mėgstate ir jūs. Jei iki šiol jų pasirinkti dar nespėjote, pats metas tai padaryti.

Patarimais pasidalino http://stilius24.lt/