Ką manote apie pozityvų mąstymą?

pozityvus mastymasKai žmonės susiduria su įvairiais gyvenimiškais sunkumais – negali rasti gerai apmokamo darbo, jaučia finansų trūkumą, nepavyksta užmegzti ilgalaikių ir daug žadančių santykių, neturi jokių hobių, turi psichologinių problemų, jaučiasi beviltiškai ir mano, kad jiems labai nesiseka – tuomet labai praverčia pozityvus mąstymas.

Taip, nėra ko abejoti, kad didelė dalis jūsų galite tokį patarimą vertinti labai skeptiškai ir apie tai kalbėti su didele ironija. Tačiau greičiausiai apie pozityvų mąstymą neigiamą nuomonę turintys žmonės jau seniai yra praradę viltį, kad jų gyvenimas pasikeis teigiama linkme. Todėl jei ir jūs buvote susidarę neigiamą nuomonę, nes jums nepavyko pasiekti savo tikslo ir pagerinti gyvenimo kokybę, nekaltinkite pozityvaus mąstymo ir nesakykite, kad tai neveikia.

Egzistuoja labai daug įvairių pavyzdžių, kurie įrodo, kad pozityvus mąstymas turi labai didelę galią ir jo dėka žmonės geba pasikeisti bei suteikti savo gyvenimui daugiau džiaugsmo. Todėl jei norite gyventi pilnavertį ir orų gyvenimą, vykite šalin skeptiškas mintis ir pradėkite mąstyti pozityviai.

Be abejo, nemanykite, kad tai įvyks vos per vieną dieną. Kartais pakeisti savo mąstymui prireikia ir ne vienerių metų, tačiau galite neabejoti, kad tai verta jūsų laiko ir pastangų. Žmonės, kurie ima įsileisti tik optimistiškas mintis, anksčiau ar vėliau pasiekia kur kas geresnius rezultatus nei tie, kurie dažniau linkę būti skeptikais ir visą savo aplinką vertinti neigiamai.

Neigiamos mintys tiesiogiai susijusios su didesnius stresu, pykčiu ir kitomis neigiamomis emocijomis. Tai reiškia, kad piktesni ir dažniau stresą patiriantys žmonės yra labiau linkę sirgti įvairiomis ligomis. Nervinės sistemos sutrikimai gali lemti net ir navikų vystymąsi, ką jau kalbėti apie skrandžio veiklos sutrikimus, opaliges, kraujagyslių ir širdies ligas. Todėl net jei iki šiol buvote dideli ir neperkalbami skeptikai, pozityvų mąstymą galite panaudoti ir savo sveikatos gerinimui. Jei mąstysite teigiamai ir neįsileisite piktų ir destruktyvių minčių, tuomet galėsite džiaugtis kur kas geresnius, linksmesniu ir sveikesniu gyvenimu. Tai yra tikras ir nesuvaidintas gero gyvenimo receptas.

Parašykite komentarą