Jei asmeniniai santykiai ėmė prastėti: keli sprendimo būdai

Santykiai

Žmonės, kurie turi antrąsias puses ir susiduria su asmeninių santykių problemomis, taip pat labai dažnai susiduria ir su prastesne seksualinio gyvenimo kokybe. Žinoma, įprastai dėl prastėjančių asmeninių santykių poros nebūna linkusios kaltinti paties sekso, tačiau praktika rodo, kad pakankamai dažnai būtent tai ir būna pagrindinė priežastis. Trumpiau tariant, bėgant laikui ne vienoje poroje seksas tampa vis retesnis ir mažiau kokybiškas. Žmonės nė nesusimąstydami dėl šių priežasčių ima nutolti vienas nuo kito, pradeda vienas kitam jausti įvairius neigiamus jausmus, dažniau konfliktuoja ir nesistengia ieškoti jokių kompromisų. Tokiose sudėtingose situacijose kartu gyvenantys žmonės įprastai nebūna linkę galvoti apie atsiradusių problemų sprendimo būdus. Kur kas dažniau tokiais atvejais bet kokia galimybė pagerinti asmeninius santykius yra nustumiama į šalį, kadangi žmonės vienas kitam pradeda justi pakankamai neigiamus jausmus.

Tai yra labai pavojingos ir sudėtingos situacijos, kadangi neretai tokiais atvejais žmonės galiausiai nusprendžia pasukti visiškai skirtingais keliais, pamiršdami apie visus kartu nugyventus metus, patirtas gražias akimirkas ir džiaugsmą. Deja, bet pastaruoju metu skyrybų skaičius nuolatos auga, o tai labai akivaizdžiai parodo, kad daugybė žmonių į savo asmeninius santykius ir jų išsaugojimą pradeda žvelgti visiškai kitaip nei anuomet.

Kaip bebūtų, niekuomet nereikia pamiršti pagalvoti apie savo seksualinio gyvenimo kokybę. Jei ji nėra gera ir jūs manote, kad jūsų santykiuose tai gali įtakoti ir dar didesnes problemas, pats metas kažką keisti. Be abejo, pradžioje jums gali atrodyti, kad nėra jokios išeities iš tokios nemalonios padėties. Tačiau jei jūs susiduriate su tokiomis problemomis, išeitis visuomet yra. Pirmiausia jūs turėtumėte pradėti kalbėti su savo antrąja puse apie tai, kas nulemia pagrindines problemas. Be to, jūs turite būti atviresni kalbėdami apie seksą ir tai, ko vienas iš kito tikitės. Taipogi, niekuomet nesibaiminkite išbandyti ir sekso žaisliukų, domėtis su šia sritimi susijusia informacija, tokiuose tinklalapiuose kaip http://mostlysoup.wordpress.com/, ir stengtis įgyvendinti vienas kito seksualines fantazijas.