Interjero kūrimas be galvos skausmo

Dirbtines geles

Nors būsto interjero kūrimas gali atrodyti kaip labai jaudinantis ir malonus procesas, jis taip pat tampa ir labai dideliu iššūkiu. Pagrindinis jūsų tikslas kuriant savo būsto interjerą yra pabrėžti dizaino estetiką pačiu skoningiausiu būdu. Tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad formuojant būsto interjerą tenka susidurti ir su natūralios šviesos trūkumu, pernelyg mažomis erdvėmis, netinkamu išplanavimu ir kitais nepatogumais. Todėl nereikėtų stebėtis, jei tokios dilemos jus išmuštų iš vėžių ir priverstų pradėti nuo galvos rautis plaukus. Todėl siekiant, kad visa tai jūsų būsto interjero kūrimo nepaverstų vienu dideliu košmaru, GeliuPasaulis.lt pažeria nemažai išminties, kuria vertėtų pasinaudoti.

Maža erdvė? Pasitelkite veidrodžius

Jei ėmėtės jūsų būste esančios pakankamai mažos erdvės interjero kūrimo darbų, nepamirškite į pagalbą pasitelkti veidrodžių. Žinoma, tai tikrai nereiškia, kad visos jūsų kambario sienos turėtų būti nukabintos dideliais veidrodžiais. Kartais pakanka vos vieno ar dviejų tinkamose vietose pakabintų veidrodžių, kurie atspindėdami natūralią dienos šviesą kartu suteikia kambariui daugiau šviesos ir erdvumo. Tokių sprendimų pagalba mažos erdvės akimirksniu pavirsta gerokai erdvesnėmis.

Eksperimentuokite su skirtingomis tekstūromis

Nemanykite, kad norint pasiekti harmoningą būsto interjerą, būtina naudoti išskirtinai vienodas tekstūras. Tai būtų labai nuobodus ir neteisingas sprendimas, kuris jus tik dar labiau apribotų ir įspraustų į labai griežtus ir neperžengiamus rėmus, kuriuose jūs galite jausti didelį diskomfortą. Leiskite sau eksperimentuoti, pasitelkiant, pritaikant ir suderinant daugybę skirtingų tekstūrų. Galite būti tikri, kad tai jūsų būsto erdvėms suteiks nepalyginamai daugiau originalumo.

Dirbtiniu geliu pasirinkimas

Ženkite iš savo komforto zonos ir pasirinkite ryškias spalvas

Net jei jūs visuomet manėte, kad rinktis ryškias spalvas yra labai rizikinga ir netikslinga, leiskite sau tai padaryti ryškiomis spalvomis nudažant savo namuose esančius koridorius. Tai leis jums suprasti, kad ryškių spalvų baimintis nėra jokios priežasties. Be to, tokiu būdu jūs lengviau apsiprasite prie tokių jūsų akimis radikalių sprendimų ir galbūt laikui bėgant nuspręsite viena ar kita ryškesne spalva nudažyti ir savo pagrindinių būsto erdvių sienas.

Skirtingi laikmečiai viename

Manėte, kad tobulas interjeras turėtų būti sudarytas tik iš to paties laikmečio interjero detalių? Labai klydote! Maišydami skirtingų laikmečių detales, jūs savo interjerą galite paversti labai jaukiu ir originaliu. Tai taip pat parodys, kad jūs turite išlavintą skonį ir žinote, kas turi savo vertę.

Žvelkite į bendrą vaizdą

Formuojant savo būste esančias skirtingas erdves, neturėtumėte pamiršti žvelgti į bendrą vaizdą. Kartais kai kurios būsto erdvės persipina ir tartum „persilieja“ su kitomis erdvėmis, todėl labai svarbu, kad ieškotumėte harmonijos ir suderinamumo – net jei kalbėtume apie iš pirmo žvilgsnio visiškai skirtingą paskirtį turinčias būsto erdves.

Nenuvertinkite didelės gėlių galios

Net jei jūs neturite daug laisvo laiko ir teigiate negalintys sau leisti auginti gėlių, tai tikrai nėra priežastis apskritai savo būsto interjere atsisakyti augmenijos (net jei kalbėtume apie dirbtines gėles). Šiuolaikinės dirbtinės gėlės jūsų interjerui gali suteikti daugiau gaivumo ir natūralumo. Ir net jei pirmoji į galvą jums šaunanti mintis yra susijusi su dirbtinėmis gėlėmis, kurios net iš tolo atrodo negyvos ir netikros, nepamirškite, kad dirbtinių gėlių asortimentas šiandien yra gerokai didesnis nei prieš dvidešimt metų. Dabartinės dirbtinės gėlės gali atrodyti lygiai taip pat, kaip ir natūralios. Jos netgi gali skleisti natūralioms gėlėms būdingą kvapą. Vienintelis skirtumas (ir privalumas), kad jums jų niekuomet neteks laistyti ir kruopščiai prižiūrėti.