Biurokratijos pinklės Lietuvoje dažnai tampa dideliu galvos skausmu tiek pradedančiajam, tiek užkietėjusiam verslininkui. Vis dėlto, tai nė kiek neatgraso nuo noro kurti nuosavą verslą, nes suvokimas, kokį asmeninį potencialą įmanoma išlaisvinti vystant tam tikrą veiklą, nugali visas priešingas mintis. Taipogi, net ir esant didžiulei painiavai siekiant kurti nuosavą įmonę, visuomet galima rasti pilną informacijos internete, klausinėjant žmonių, o reikalui esant, samdyti įmonę, kuri padėtų su visomis šiomis kliūtimis susidoroti. Tačiau yra keletas elementarių ir itin paprastų patarimų, kurių nauda kiekvienam verslininkui yra neišmatuojama. Vadovaujantis šiomis taisyklėmis kiekvienam įmonių steigimas taps kur kas paprastesniu procesu.
Turbūt niekam ne paslaptis, kad įmonių steigimas prasideda nuo idėjos, tačiau netrukus po idėjos seka pavadinimas. Geras ir skambus pavadinimas – tai kiekvienos įmonės pradinis kelias į sėkmingą įvaizdį bei nuolatinė vizitinė kortelė. Vis tik, ne visuomet užtenka sugalvoti tik vieną šauniai skambantį pavadinimą. Kodėl? Atsakymas labai paprastas – tai tos pačios biurokratijos džiunglės. Neskaitant to, kad Lietuvoje yra daugybę veikiančių įmonių su unikaliais pavadinimais ir jie negali būti pasikartojantys, pavadinimai taip pat turi atitikti ir visas raštvedybos žinias. Dėl šios priežasties dažnai būna atmetami kai kurie pavadinimai, todėl prieš registruodami įmonę, sugalvokite bent keletą puikių pavadinimų, kad kai kuriems atkritus, jūsų įmonė vis tiek skambėtų šauniai.
Taip pat patartina visus dokumentus, steigiant įmonę, patikėti sukurti tai išmanantiems specialistams. Net seniems verslo vilkams yra sunku patiems teisingai užpildyti bei užregistruoti visus reikiamus dokumentus, tad jeigu nenorite papildomų nesklandumų ir vengiate švaistyti savo laiką, palikite šį darbą tikriems profesionalams.
Pats įmonės steigimo procesas yra tikrai trumpas, svarbiausia žinoti kelias elementarias gudrybes, kurios padės jums sutaupyti laiko ir nė nemirktelėję galėsite džiaugtis nauju verslu. Niekuomet neapsistokite tik ties vienu įmonės pavadinimu, nes jis jau gali būti pasikartojantis arba neatitinkantis raštvedybos reikalavimų ir įvairius biurokratinius darbus palikite tai išmanantiems specialistams. Vadovaujantis šiomis taisyklėmis įmonių steigimas atrodys kaip vienas paprasčiausių darbų, kuris garantuos sėkmingą verslo pradžią.