Geriausios lauko durys: niuansai, kuriuos reikia įvertinti

Geriausios lauko durys

Tinkamos lauko durys ne tik puošia aplinką, tačiau ir suteikia galimybę savo namuose jaustis kur kas saugiau. Žinoma, šiuo metu lauko durų pasirinkimas yra toks platus, kad tik palyginus galimybes, įvertinus jas – galite jaustis ramaus radęs geriausią kainos bei kokybės santykį. Juolab, lauko durys namui bei butui skiriasi, patys žmonės taip pat dažniausiai nori visiškai skirtingų dalykų, tad šis straipsnis yra kaip tik Jus, nes čia rasite pagrindinę info, kurią reikia žinoti apie lauko duris ir tinkamiausią jų pasirinkimą.

Lauko durų savybės

Nors kiekvienas asmuo gali išskirti visus kitus niuansus, kuriuos norisi įvertinti ieškant tinkamiausių lauko durų, tačiau mes manome, kad svarbiausia, jog jos atitinka pagrindinius šiuos privalumus:

  • Jos yra sandarios.
  • Jos puikiai izoliuoja iš aplinkos sklindantį garsą.
  • Jo užtikrina saugumą.
  • Jos puikiai atrodo.

Nors dėl paskutinio aspekto galima ginčytis, tačiau išties šiais laiko lauko durys ne tik saugo, tačiau ir puošia. O kai galima rasti tokias visapusiškai puikias duris – kodėl gi ne?

Sandarumas visada laimi

Kol vieni puikiai supranta, kad laukui geriausias pasirinkimas yra šarvo durys, kadangi jos labai tvirtos, tuo tarpu kiti vis dar renkasi ne tokius kokybiškus pasirinkimas, kadangi atrodo, kad ir sutaupius galima rasti gerą pasirinkimą. Tam tikra prasme taip, kadangi ir kokybiškos durys gali kainuoti pigiai, tačiau siūlome nepamiršti, kad tos pačios šarvo durys bus kiek brangesnės nei plastikinės. Ir čia jau nieko nepavyks padaryti, kadangi metalas kainuoja kur kas brangiau nei plastikas.

O ieškant kokybiškų durų sandarumui reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Juk jis padeda izoliuoti ne tik šaltą orą, tačiau ir drėgmę, kuri namuose gali sukelti labai daug nesklandumų. Tik tinkamai izoliuotos durys garantuos, kad gyvenimas bus komfortabilus.

Garso izoliacijos niuansai

Dažniausiai akustinėmis problemomis labiausiai skundžiasi butu gyventojai. Ir tai susiję ne su garsais iš gatvės, tačiau su garsais, kuriuos skleidžia kaimynai. Tiesa, net ir lauko durys namui turi būti puikiai izoliuotos. Tik tokiu atveju galėsite jaustis ramaus dėl kokybės. Taip garantuojamas, kur kas geresnis gyvenimo komfortas. Taigi, nepriklausomai nuo pastato tipo garso izoliacijos niuansas renkantis duris turi būti vienas iš svarbiausių.

Geras užraktas

Nors šarvo durys yra vienas geriausių pasirinkimų, tačiau reikia nepamiršti, kad to paties modelio durys gali turėti labai daug skirtingų užraktų, tad tai irgi svarbus kriterijus renkantis lauko duris. Šiuo metu gana populiarus pasirinkimas yra tokios lauko durys, kurios turi net kelis užraktas. Tokios, kurios gali atsirankinti tik su piršto antspaudo pagalba. Žinoma, lietuviai tokias perka retai, tačiau vien tai, kad jau galima rasti rinkoje – kažkas ypatingo.

Stilingos lauko durys

Kaip jau minėjome, vienas svarbiausių aspektų renkantis duris gali būti stilius, kadangi žmonės džiaugiasi, jog puikiai įkomponuojamo durys leidžia džiaugtis aplinka. O kadangi šiuo metu lauko durys labai dažnai perkamos internetu – tai padeda sutaupyti daug laiko ir rasti tai, ko Jums reikia. Juolab, siūlome nepamiršti, kad galimas durų gaminimas pagal individualius poreikius. Tokias duris dažniausiai renkasi tie, kurie nori individualumo, arba kurie gyvena nestandartiniuose namuose. Tokiu atveju nelieka nieko kito kaip kad tik rinktis durų gaminimą pagal užsakymą.

Puikios durys ne tik gražiai atrodo, tačiau ir ilgai tarnauja, saugo namus ir juose esančius žmones. Geriausių durų paieškos prasideda nuo savo poreikių įvertinimo, tad siūlome tam skirti kuo daugiau dėmesio.