Force majore, verslo teisė ir teismai

Verslo teise

Vystant verslą ir turint įvairių sutartinių santykių su savo verslo partneriais ar klientais, anksčiau ar vėliau tenka susidurti su sutarties nevykdymu, sutarties sąlygų pažeidimu, moraline ir materialine žada ar netgi force majore situacijomis. Tokiais atvejais gali būti vykdomas force majore teismas, keliamos įvairaus pobūdžio civilinės bylos ir kt. Tačiau visų svarbiausia, kad patekus į tokias situacijas, labai didelis dėmesys būtų skiriamas patyrusių teisininkų pasirinkimui. Trumpiau tariant, verslas, kuris susiduria su tokio pobūdžio sunkumais, neturėtų imtis inciatyvos ir bandyti visą tai išspręsti savo individualiais metodais. Tokie klausimai privalo būti sprendžiami civilizuotu ir teisiniu būdu, vadovaujantis visomis mūsų šalyje galiojančiomis teisinėmis procedūromis. Žinoma, tokiu atveju tenka skirti daugiau laiko teisininkų paieškoms, tačiau jei tai būna daroma internetu, paieška nebūna labai sudėtinga ar komplikuota.

Kita vertus, ne vienas vartotojas, kuris pirmą kartą bando pasirinkti teisininkus, galinčius pagelbėti vienoje ar kitoje sudėtingoje teisinėje situacijoje, susiduria su viena ir ta pačia dilema – kaip žinoti, kurie teisininkai galėtų pagelbėti geriausiai? Tačiau iš tikrųjų viskas nėra taip sudėtinga, kaip jums galėjo atrodyti. Jei jūs žinosite savo prioritetus, pasirinkti teisininkus taps vieni juokai. Be abejo, nors kiekvieno žmogaus lūkesčiai labai skiriasi, visuomet yra išmintinga atsižvelgti į tai, kokią patirtį turi konkretūs teisininkai ir kokiose srityse jie specializuojasi. Visiškai suprantama, kad jei jums yra aktuali verslo teisė, neturėtumėte kreiptis į teisininkus, kurie specializuojasi šeimos teisėje – ir atvirkščiai. Jūs turite orientuotis į pačią aukščiausią teisinių paslaugų kokybę ir patį didžiausią teisininkų profesionalumą. Priešingu atveju jūs neturėtumėte tikėtis lengvai pasiekti savo norimą rezultatą.

Tai reiškia, kad visas paieškų ir pasirinkimo procesas jokiu būdu niekuomet neturėtų būti orientuotas į pačią žemiausią kainą. Žema kaina ir aukšta teisinių paslaugų kokybė yra du tarpusavyje nederantys veiksniai. Todėl jei jūs iš anksto būsite pagalvoję apie labai aiškius savo prioritetus, turėtumėte ir kur kas lengviau pasirinkti tai, kas atitinka jūsų keliamus reikalavimus ir numatytus tikslus.