Estetinis plombavimas: kokie yra šios procedūros privalumai?

Estetinis plombavimas yra tik viena iš daugelio odontologijos paslaugų, kuria galite šiandien pasinaudoti. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog estetinis plombavimas yra ta paslauga, kuri turi daug puikių privalumų. Kokie jie? Apie tai ir kalbėsime šį kartą.

Natūraliai atrodantys dantys

Dantų atkūrimas – sudėtingas procesas, kurios galutinis rezultatas ne visada atrodo natūraliai, ypač tuo atveju, jei atliekamas dantų protezavimas. Vis dėlto, žmonėms nori turėti ne tik gražią, bet ir natūralią šypseną, tad  šis noras tikrai suprantamas. Belieka tik pridurti, jog turime puikią naujieną – dantų atkūrimas estetiniu plombavimu yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori natūralumo.

Greitas sprendimas

Tikrai nesuklysime pasakę, jog odontologijos klinikos yra ta vieta, kurioje daugelis žmonių norėtų praleisti kaip įmanoma mažiau laiko. Belieka tik pridurti, kad tai yra įmanoma tik tais atvejais, kuomet procesų trukmė yra trumpa. Gera žinia ta, jog estetinis plombavimas yra viena iš tų procedūrų, kuri trunka neilgai. Maža to, dažnu atveju problema yra išsprendžiama vieno vizito metu.

Pašalinama mažiau danties audinių nei atliekant protezavimą

Kalbant apie šią procedūrą, maloniai džiugina ir kita detalė – estetinio plombavimo metu yra pašalinama mažiau danties audinių nei protezuojant. Kad ir kokia prasta bebūtų situacija, žmonės visada nori išsaugoti kaip įmanoma daugiau danties audinio. Akivaizdu, jog estetinis plombavimas suteikia tokią galimybę.

Nereikia atlikti laboratorinių procedūrų

Norint atlikti kai kurias odontologijos procedūras, prieš tai yra būtina atlikti ir laboratorines procedūras. Belieka tik pridurti, jog tai pareikalauja papildomų išteklių – ir laiko, ir pinigų. Tačiau situacija yra visai kitokia, kuomet kalbame apie estetinį plombavimą – tam, kad būtų atlikta ši procedūra, nereikės laboratorinių procedūrų, o tai reiškia, jog turite puikią galimybę taupyti ir savo laiką, ir pinigus.

Kaip matyti, estetinis plombavimas yra procedūra, turinti daug puikių privalumų: dantys atrodo ypač natūraliai, procedūra trunka trumpai (daugeliu atvejų problema išsprendžiama tik per vieną vizitą), pašalinama mažiau danties audinio nei protezuojant, be to nereikia atlikti laboratorinių procedūrų.

Parašykite komentarą