Efektyvi dieta

efektyvi dietaDaugelis mūsų bent kartą gyvenime yra laikęsis dietos. Dieta dažniausiai suprantama siauru požiūriu, t. y. dieta, siekiant numesti svorio. Bet atitinkama dieta gali būti parinkta, sergant tam tikromis ligomis, taip pat trūkstant vienų ar kitų vitaminų, mineralų organizme ir pan. Visgi grožio industrijoje dažniausiai kalbama apie dietą, kuri skirta svoriui mažinti. Tiesa, jei ji skirta gydytojo, vadinasi, yra reikšminga ir sveikatai bei bendrai organizmo būklei.

Dietų yra pačių įvairiausių, todėl neretam kyla klausimas, kokia yra efektyvi dieta? Viena tokių pripažįstama ryžių dieta, skirta mažinti pilvo apimtį, todėl ypač populiari tarp neseniai pagimdžiusių moterų. Ryžiai, apkritai, yra sveikas maistas, todėl laikantis šios dienos ne tik bus efektyviai mažinamas svoris, atsikratoma papildomų kilogramų, ypač pilvo srityje, bet drauge ir išsivalys organizmas.

Išsivirkite stiklinę ryžių – jos užteks visai dienai. Tai bus vienintelis Jūsų dienos maistas. Svarbu tai, kad verdamų ryžių negalima sūdyti, gardinti prieskoniais, net sviestu.

Ši dieta bus nepriimtina nebent tiems, kurie nemėgsta ryžių. Jei tai Jūs, tuomet rekomenduojame geriau rinktis kitą dietą. Ryžių valgymas per prievartą neatneš laukiamos naudos, maža to, sukels papildomo streso, nepasitenkinimo ir neigiamų emocijų.

Tiesa, svarbu paminėti ir tai, kad ši dieta priskirtina drastiškų dietų kategorijai. Kodėl? Nors tai efektyvi dieta, bet pasikamuoti teks. Tačiau viską atpirks labai greitas rezultatas. Optimaliausias pasirinkimas – tris dienas trunkanti ryžių dieta. Pradžiai periodiškai (geriausia kartą per savaitę) galite skirti sau po vieną iškrovos dieną, kurios metu suvalgysite tik stiklinę ryžių. Po kelių tokių iškrovos dienų apsiprasite ir tada galėsite pasiryžti trijų dienų ryžių dietai. Dietos reikėtų laikytis mažiausiai kartą per mėnesį.

Parašykite komentarą