Diena po vakarėlio be tvarkymosi. Įmanoma?

valymas

Vakarėliai ir draugų susibūrimai būna išties smagūs, tačiau kiekviena namų šeimininkė žino ir „tamsiąją“ vakarėlių pusę – kitą dieną laukia tiek daug darbo! Kalnas nešvarių indų ir įrankių, maisto likučiai, smulkios šiukšlės ir vėl nešvarios grindys bei dėmės… Liūdna, tačiau laiko trūkumas, nuovargis ir nerimas dėl tvarkymosi dažnai tampa priežastimi atsisakyti surengti vakarėlį savo namuose. Bet viskas gali būti ir kitaip – vakarėliai dabar įmanomi ir be visos šios netvarkos – „Namų guru“ namų valymas yra tai, kuo visi turėtų pasirūpinti rengdami vakarėlį.

Kaip tai veikia?

Jei planuojate vakarėlį, užsakykite „Namų guru“ namų valymo paslaugą kitai dienai iš anksto ir viskas, ką reikės padaryti, tai ryte atsikelti įleisti namų tvarkytojus. Ir viskas! Nesukite galvos dėl nešvarių indų, netvarkos ar dėmės ant naujos sofos, tiesiog ilsėkitės po vakarėlio ar leiskite laiką su šeima.

Namų valymas yra labai patogi paslauga po vakarėlio, kuri leis jūsų namams ir vėl suspindėti. Į namus atvykę tvarkytojai ne tik išplaus indus ir sudėlios juos į nurodytas vietas, bet ir išsiurbs kilimą, o jei reikia atliks ir giluminį valymą ar pašalins dėmes nuo baldų paviršių. Žinoma, galite pasinaudoti proga ir kartu užsakyti ir langų valymą ar kitus sezoninius tvarkymosi darbus. Namai netrukus ir vėl spindės švara bei kvepės gaiva. „Namų guru“ namų valymo paslaugos ne tik taupo laiką, bet ir suteikia galimybę lengvai pasirūpinti savo gyvenamuoju plotu – juk kai namai sutvarkyti palaikyti švarą daug lengviau.

Privalumai?

Tikriausiai jau supratote, kad kitą dieną po vakarėlio galėsite nepajudinti nei piršto – viskuo bus pasirūpinta už jus. Ir visgi jei reikia dar daugiau „Namų guru“ paslaugos privalumų, atsižvelkite į šiuos:

  • Jums nereikės vakarėlio metu bėgioti paskui svečius ir rūšiuoti lėkščių ar psichologiškai ruoštis jų plovimui;
  • Jei ant kilimo draugė išpylė raudonojo vyno taurę, galėsite smagiai nusijuokti – tai nesugadins nei vakarėlio nuotaikos, nei jūsų draugystės;
  • Vos išlydėsite svečius, be jokios sąžinės graužaties galėsite kristi į minkštą lovą ir ilsėtis – jokio indų nešiojimo į virtuvę, maisto likučių ir šiukšlių rinkimo ar pan.;
  • Negaiškite laiko namų tvarkymui, geriau skirkite laisvą dieną laikui su šeima arba pasilepinkite SPA procedūromis – jos po vakarėlio padės greičiau atgauti jėgas;
  • Daugiau galite nesijaudinti, jei savaitgalį namuose rengiate vakarėlį – sekmadienio tikrai pakaks, kad pirmadienį į darbą grįžtumėte su nauju energijos pliūpsniu!

Taigi, neverta atsisakinėti surengti vakarėlį, nes dabar tam paprasčiausiai nėra priežasčių! Namų valymo paslauga visada apsaugos jus nuo nemalonių rūpesčių, todėl mėgaukitės vakarėlio planavimu, namų puošyba ir smagiais užsiėmimais bei nepamirškite sukviesti draugų. O dieną po vakarėlio nusiteikite poilsiui, nes jūsų namais bus puikiai pasirūpinta!