Biliardo stalas

biliardo stalasBiliardas – ideali pramoga, jei nemėgstate kažko labai aktyvaus, bet patinka rungtyniavimas ir azartas. Biliardo stalas – populiarus pirkinys naudojimui namuose, jei turite pakankamai erdvės jam pastatyti. Šis stalas patiks visai šeimai ar draugų būriui.

Jei nusprendėte įsigyti biliardo stalą, pirmiausia pasirinkite konkrečią žaidimo rūšį ir stalo dydį (matuojamas pėdomis).Esti kelios biliardo rūšys:

  • Rusiškas biliardas, dar kitaip vadinamas Piramide. Šios rūšies žaidimas nesudėtingas, bet čia svarbus tikslumas.Tinka 8, 9 pėdų stalai.
  • Traktuojamas kaip dinamiškiausias ir populiariausias iš biliardo rūšių. Didžiausias stalas šiai rūšiai siekia 9 pėdas, bet jei norite žaidimu mėgautis namuose su šeima, tai visiškai užteks ir 8 ar net 7 pėdų.
  • Ši rūšis yra sudėtinga, žaidimas reikalauja ir tikslumo, ir taktikų. Namuose mažai propaguojamas, daugiau populiarus biliardinėse.
  • Angliškas pulas. Žaidžiamas ant 6 ar 5 pėdas siekiančių snukerio stalų.
  • Šio žaidimo esmė yra tokia: vienu rutuliu reikia pataikyti į kitą, o pastarasis turi pataikyti į trečią. Gali būti ir kitų reikalavimų, šis žaidimas remiasi daugeliu taisyklių. Karambolis reikalauja ir žinių, ir įgūdžių, o Lietuvoje nepopuliarus.

Kalbant apie stalų dydį, tai ne visi stalai tinka visiems žaidimams. Pavyzdžiui, pului skirti stalai siekia 5–9 pėdas, stalai, kurių dydis yra 5–12 pėdų, tinka rusiškam biliardui ir snukeriui, o angliškam biliardui reikia 5–8 pėdų stalo.

Rinkdamiesi biliardo stalą galėsite pasirinkti ir medienos spalvą, audinio ir odos spalvą. Todėl jei biliardo stalas Jums reikalingas namuose, nesunkiai jį priderinsite prie turimo interjero ir nereikės nerimauti, kad stalas bendrame interjere atrodys it svetimkūnis.

Tiesa, reikia paminėti ir tai, kad priklausomai nuo stalo dydžio, skiriasi ir lazdos ilgis.

Parašykite komentarą