Aviabilietai ir patarimai skrendantiems lėktuvu

aviabilietaiAr jums dažnai tenka naudotis avialinijų teikiamomis paslaugomis? Jei ne, tuomet greičiausiai tuomet, kai ruošiatės skrydžiui, jums kyla labai daug klausimų, į kuriuos bandote rasti tikslius atsakymus. Laimei, kadangi šiuolaikiniai aviabilietai gali būti įsigyti labai nebrangiai – vartotojų dažnai besirenkančių keliones į įvairias užsienio šalis, yra begalė. Tai leidžia kur kas lengviau ir greičiau rasti visą reikiamą informaciją, padedančią jūsų kelionę paversti gerokai patogesne ir sėkmingesne.

Be abejo, visų pirma reikėtų žinoti, kur palankiausia ieškoti pigiausių lėktuvo bilietų. Internetinių portalų, siūlančių skrydžius labai palankiomis kainomis, yra nemažai, todėl nesunkiai rasite tai, ko ieškote. Pavyzdžiui, galbūt jus domina skrydžiai iš pajūrio. Kaip žinia, oro uostą galite rasti Palangoje, todėl galite pasinaudoti tokio pobūdžio internetinėmis nuorodomis kaip pigesniskrydziai.lt/is-palangos – greitas reikiamo skrydžio radimas yra garantuotas.

Žinoma, visuomet patariama atsižvelgti į kiekvieno skrydžio sąlygas. Ne kiekvieną užsienio šalį galime pasiekti tiesioginių skrydžių pagalba. Kartais tenka skristi su vienu ar daugiau persėdimų. Todėl, jei nesate linkę to daryti ir norite ramaus bei greito skrydžio – prieš įsigydami vieną ar kitą lėktuvo bilietą, įsitikinkite, kad tai bus tiesioginis skrydis be persėdimų skirtinguose oro uostuose.

Lėktuvo bilietą pirkite naudodami tą patį vardą ir pavardę, kurie yra nurodyti ant jūsų asmens tapatybės dokumentų. Tai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti visiškai suprantama, tačiau kai kurie žmonės apie tai nepagalvoja ir bilietus įsigyja kito žmogaus vardu, kuris nė nesiruošia skristi. Tai gali sukelti papildomų nepatogumų.

Jei turite išskirtinių pageidavimų, rinkdamiesi bilietus užsisakykite norimą vietą. Vieni žmonės yra linkę skristi tik pirmoje lėktuvo sėdimų vietų eilėje ir nori būti prie krašto. Tuo tarpu kiti gali skristi tik sėdėdami prie lango ir stebėdami dangų. Kiekvieno keliautojo poreikiai yra labai skirtingi, todėl jei ir jūs esate ne išimtis – nepamirškite užsisakyti jūsų reikalavimus atitinkančios vietos lėktuve.

Nevėluokite į lėktuvą. Tai labai svarbu, ypač tuomet, jei įprastai esate linkę vėluoti. Kiekvienas skrydis yra suplanuotas minučių tikslumu, todėl neverskite laukti nei pilotų, nei juolab užsienio šalį kuo greičiau norinčių pasiekti skrydžio dalyvių.

Ne vieną kartą patikrinkite užsienio šalyje taikomus reikalavimus dokumentams. Skrendant į kai kurias užsienio šalis, nepakanka turėti tik galiojančio paso ar asmens tapatybės kortelės. Todėl kartais gali prireikti ir vizos. Visu tuo pasirūpinkite iš anksto.

Nepamirškite išspręsti bagažo klausimą. Jei įprastai su savimi nesate linkę turėti labai daug daiktų, galbūt jums pakaks ir rankinio bagažo (kurio svoris yra iki 10 kg), kurį galite turėti lėktuvo salone. Tačiau, jei žinote, kad turėsite pasiimti kur kas daugiau daiktų, pasirūpinkite papildomo bagažo užsakymu – tai galima padaryti tiek internetu, tiek ir nuvykus į oro uostą prieš būsimą skrydį.

Parašykite komentarą