Avalynė 2020-ųjų žiemai: kokia ji?

Nors dizaineriai vis garsiau kalba apie tai, kad svarbiausia yra stilius, o ne mada, tačiau žmonės vistiek domisi naujausiais stilistų patarimais ir stengiasi kasdien gatve žengti pagal naujausias drabužių tendencijas.

Svarbi ne tik apranga, tačiau ir avalynė, kuri apsaugo kojas, padeda pasipuošti, kasdien įveikti labai didelius atstumus. Jeigu norite 2020-ųjų žiemą dėvėti tik stilingus batus – susipažinkite su dizainerių išskirtomis tendencijomis.

Guminiai botai neatrodo labai šilta avalynė, tačiau būtent ji rekomenduojama 2020-ųjų žiemos periodui. Žinoma, tokie batai turi papildomus apšiltinimus, tad nereikia pergyventi dėl galimo šalčio, kurio net neteks justi. Tam tikra prasme botai yra naudingi žiemos metu, kadangi lietuviška dargana dažniausiai laikosi labai ilgai. Jeigu spintoje turėsite ir gerus vilnonius batus – tuomet pagal orą galėsite kasdien eiti vis su kitais. Svarbiausia, kad ne tik gerai jausitės, tačiau ir būsite madingas.

Taip pat ateinančiais metais labai populiarūs batai, kurie turi aukštas pakulnes. Tokie kuriami ne tik dėl grožio, tačiau ir praktiškumo. Batai su aukšta pakulne žiemos metu gali padėti išvengti sušalusių kojų, o tuo pačiu ir peršalimo ligų.

Taip pat ateinančiais metais vis daugiau ir garsiau bus kalbama apie tai, kad reikia rinktis ne tamsių spalvų avalynę, tačiau ryškią, kuri traukia akis. Jeigu pavasario metu drąsiai dėvite ryškių spalvų, margus batus, tai tokie labai puikiai pasitarnauja ir žiemą. Žinoma, ne taip paprasta susikurti stilių su ryškiais batais, tačiau peržiūrėjus internete pasiūlymus – tikrai nesugaišite daug laiko, tačiau rezultatas bus puikus.

Žiurkės metais taip pat vertinami ir kaubojaus stiliaus batai, kurie jau ne vienerius metus siūlomi rinkoje. Gražiai atrodo su specialiais papuošimais, mažais iškarpymais. Vėlgi, gali kilti diskusijos, ar tokie avalynė nėra geriausias pasirinkimas rudeniui? Tai, kad ji taip atrodo, dar nereiškia, kad neturi papildomų apšiltinimų, kurie leis gerai jaustis žiemos metu. Tikrai turi.

Vėlgi, grįžtama prie zebro bei leopardo raštų, tačiau šįkart jie puoš ne drabužius, tačiau avalynę. Taip, tokie batai skirti tik ryškioms ir savimi pasitikinčioms moterims, kurioms nėra sunku savo aprangoje suderinti tokius ryškius akcentus. Bandykite, nes rezultatas tikrai bus vertas skirto laiko.

Rinkitės ilgus metus, kurie gaubia visas blauzdas iki kelių ir virš jų. Tokia avalynė labai puikiai dera ne tik prie suknelių, tačiau ir kelnių, net storų šortų, kurie skoningai atrodo snaigių fone.

Nors dizainerių patarimai labai svarbūs, tačiau nepamirškite, kad avalynę nešiosite jūs. Tai reiškia, kad ji pirmiausia ji turi tikti Jums: tiek prie kojos, tiek prie širdies. O tik paskui svarbūs dizainerių akcentai, kurie leis 2020-ais metais atrodyti stilingais.