Auto nuoma pranoksta lūkesčius

„Sixt“ yra įvardijama kaip automobilių nuomos paslaugų lyderė visame pasaulyje, kuri teikia pačius palankiausius nuomos paslaugų sprendimus internetu. Tik čia visada galima rasti visų komforto bei kokybės lygių lengvuosius keleivinius automobilius, visureigius, minivenus, mikroautobusus, sportinius automobilius, kabrioletus, lengvuosius krovininius automobilius ir pačių įvairiausių kitų tipų automobilius. Auto nuoma šioje kompanijoje – pasirinkimas, kurio gali trokšti kiekvienas žmogus.

„Sixt“ kompanijos automobilių nuomos parkuose galima rasti net verslo klasės mašinų, kurios yra nepamainomos, kai vykstama į verslo susitikimą arba kai norima ypač išskirtinio komforto. Pats smagiausias dalykas, kurį vertėtų žinoti kiekvienam – norintieji pasinaudoti šios kompanijos paslaugomis nebūtinai turi turėti vairuotojo teises, kadangi klientų patogumui yra siūlomos ir vairuotojo paslaugos, limuzino paslaugos, taipogi ir komercinio transporto nuoma, ir lengvieji krovininiai automobiliai.

Auto nuoma – tai, apie ką šiuo metu galvojama? Jeigu norisi asmeninio lengvojo, gal krovininio automobilio, įmonės mašinų nuomos mobilumo paslaugos yra užsisakomos internetu, telefonu bei automobilių nuomos punktuose! Šiuo momentu vien Baltijos šalyse bendrovė geba pasiūlyti daugiau kaip keturis šimtus dvejų metų amžiaus ir kur kas naujesnius nuomojamus automobilius. „Sixt“ automobilių nuomos punktai sėkmingai veikia visose trijose kaimyninių valstybių sostinėse – Vilniaus mieste, Rygoje, Taline – bei šių sostinių oro uostuose.

Klientai – stambiausios įmonės

Įmone kiekvieną dieną sulaukia klientų atsiliepimų. Vieni labai įkvepia, o kiti itin padeda gerinant savo paslaugas, nes čia nepertraukiamai siekiama tobulumo. Skaičiuojama, kad „Sixt Leasing“ prižiūri daugiau kaip 4,5 tūkstančio automobilių skirtingose Baltijos šalyse. Įmonės klientas tampa stambiausi komunikacijos paslaugų atstovai, alaus daryklos, medicininių prekių pardavėjai, konditerijos gamintojai, energetikos įmonės, mažmeniniai naftos produktų pardavėjai ir dar daugybė kitokių vietos ar tarptautinių bendrovių.

Auto nuoma su „Sixt“ niekada neapkarsta. Taip yra dėl to, kad įmonė nuolat reaguoja į klientų atsiliepimus, gerina savo paslaugas ir plečia jų spektrą, kad auto nuoma reikštų tik patenkintus lūkesčius. Viskas tam, kad kiekvienas liktų patenkintas ir jaustų automobilių nuomos tikruosius privalumus.